راهکاری ساده در کاهش دو برابری وزن

راهکاری ساده در کاهش دو برابری وزن رژیم آسان: رژیم آسان: خراسان رضوی کاهش وزن فقط مربوط به آن چه می خورید نیست، بلکه به زمان خوردن نیز مربوط می شود.


به نقل از هلث، نتایج مطالعات نشان می دهد، اجتناب از مصرف کالری زیاد در عصر، کلید کاهش وزن می باشد.
مصرف میان وعده در اواخر شب، به ویژه، مانع از سوزاندن چربی در بدن می شود بدین سبب است که بدن هنوز از کربوهیدرات های قابل دسترس استفاده می نماید که بتازگی خورده شده اند با این وجود، افرادی که در عصر کمتر غذا می خورند، روشی را پیش می برند که بدن آغاز به سوزاندن چربی می کند.
صبحانه می تواند به کاهش وزن کمک کند؛ نتایج مطالعه اخیر نشان داد که یک صبحانه با پروتئین بالا حتی می تواند کاهش وزن را دو برابر نماید.
پروفسور کارل جانسون، یکی از نویسندگان این تحقیق اظهار داشت: مطالعات زیادی هم بر روی حیوانات و هم بر روی انسان ها انجام شده است که نشان می دهند نه فقط میزان غذا خوردن شما بلکه بیش از آن زمان خوردن شما با کاهش وزن مربوط می شود.
پژوهش ما بدنبال آزمایش یافته های مطالعات روزه داری موجود با درخواست از انسان واقعی جهت شرکت در یک آزمایش چند روزه برای دو برنامه غذایی مختلف بود.
آن چه دریافتیم این است که ریتم های شبانه روزی بدن، سوزاندن چربی در شب را تنظیم می کند. ریتم های شبانه روزی بدن تغییرات ذهنی، فیزیکی و رفتاری است که یک چرخه روزانه را دنبال می کند.
این مطالعه شامل ۶ نفر بود که برای نظارت دقیق در یک اتاق تنفسی (آزمایشگاه) مراجعه کردند. این اتاق دقیقا میزان انرژی مصرفی افراد در یک دوره و متابولیسم آنها را اندازه گیری نمود. نتایج نشان داد که وقتی مردم عصرانه یک وعده غذایی می خوردند، بدن دیگر چربی سوزی نمی کرد.
دکتر کوین کلی، نویسنده اول این مطالعه، نتایج را چنین توضیح داد: میان وعده اواخر عصر منجر به اکسید شدن چربی های کمتری نسبت به وعده صبحانه شد.
این مورد تایید نمود که زمان خوردن وعده های غذایی در طول روز و شب بر روش استفاده از غذای مصرف شده در مقابل ذخیره سازی تاثیر می گذارد و هر غذایی که پیش از خواب مصرف شود، سوزاندن چربی در طول خواب را به تاخیر می اندازد.1402/04/23
16:48:09
5.0 / 5
260
تگهای خبر: برنامه , چرب , چربی , خواب
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۵
رژیم آسان - easy Diet
easydiet.ir - حقوق مادی و معنوی سایت رژیم آسان محفوظ است

رژیم آسان

رژیم غذایی لاغری آسان