پویش ملی مهار كرونا در سیستان و بلوچستان

پویش ملی مهار كرونا در سیستان و بلوچستان به گزارش رژیم آسان تهران _ایرنا_ پویش ملی مهار کرونا در سیستان و بلوچستان به همت مجمع ملی سمن های جوانان و موسسه دست یاری به دشتیاری برای تجهیز بیمارستان امام علی (ع) چابهار اجرا می شود.


به گزارش روز چهارشنبه ایرنا از وزارت ورزش و جوانان، به همت مجمع ملی سازمان های مردم نهاد جوانان و موسسه مردم نهاد دست یاری به دشتیاری، همراهی ملی برای مهار کرونا در سیستان و بلوچستان اجرا می شود که در قدم اول و از راه جذب کمک های مردمی، تجهیزات مورد نیاز بیمارستان امام علی (ع) چابهار تأمین خواهد شد.

این تجهیزات بنا بر اعلام کادر درمان بیمارستان امام علی (ع) به ترتیب اولویت تأمین می شود و در صورت تجهیز کامل این بیمارستان، باقی مانده کمک های مردمی صرف تجهیز سایر مراکز درمانی خواهد شد.

خیرین و مردم عزیز می توانند کمک های نقدی خویش را به / شماره کارت ۶۰۳۷۷۰۷۰۰۰۱۲۸۰۶۰ / شماره حساب۷ ۸۸۰۵۵۴۶۶۹ / شماره شبا ir۷۶۰۱۶۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۸۸۰۵۵۴۶۶۹ / به نام دست یاری به دشتیاری نزد بانک کشاورزی واریز نمایند.

گفتنی است، چهار دستگاه ونتیلاتور پرتابل به ارزش یک میلیارد و ۵۳۶ میلیون ریال، ۲۰ دستگاه مانیتور پرتابل به ارزش چهار میلیارد و ۳۲۰ میلیون ریال، ۲۰ دستگاه پالس اکسی متر به ارزش ۱۹۰ میلیون ریال، ۱۰ دستگاه مانیتور سانترال به ارزش ۳ میلیاردریال، ۲۰ دستگاه مانیتور دیواری به ارزش ۶ میلیاردریال، یک دستگاه سونوگرافی پرتابل به ارزش دو میلیارد و ۸۸۰ میلیون ریال، چهار دستگاه الکتروشوک به ارزش دو میلیارد و ۲۰۸ میلیون ریال، ۱۰ دستگاه ساکشن پرتابل به ارزش ۶۲۴ میلیون ریال، یک دستگاه اکوکاردیوگرافی به ارزش یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال و ۳۰ دستگاه مانومتر دیواری به ارزش ۳۰۰ میلیون ریال از تجهیزات مورد نیاز بیمارستان امام علی (ع) چابهار است.منبع:

1400/04/24
12:16:57
5.0 / 5
252
تگهای خبر: بیمار , درمان , دستگاه , كرونا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۵
رژیم آسان - easy Diet
easydiet.ir - حقوق مادی و معنوی سایت رژیم آسان محفوظ است

رژیم آسان

رژیم غذایی لاغری آسان