سعیدی:

صدای كرونای هندی به گوش می رسد

صدای كرونای هندی به گوش می رسد به گزارش رژیم آسان نماینده مردم چابهار در مجلس یازدهم با اشاره به آمار جانباختگان کووید 19 در ایران، نسبت به احتمال ورود کرونای هندی به کشور هشدار داد و اظهار داشت: مجوز دادن برای برگزاری برخی مراسم بسیار نگران کننده است.


معین الدین سعیدی در گفت و گو با ایسنا در مورد ضرورت برقراری محدودیت ها برای جلوگیری از اشاعه ویروس کرونای هندی اظهار داشت: معاون سازمان هواپیمایی اعلام نمود که تمام سفرها از هند و پاکستان لغو شده اما گزارش هایی به دست ما رسید که متوجه شدیم این اتفاق بصورت کامل نیفتاده است. این مساله از جانب نمایندگان مجلس در حال پیگیری است.
نماینده مردم چابهار در مجلس درباب ورود هندی های مبتلا به کرونا از مرز استان های همجوار به بوشهر اظهار داشت: در بوشهر حدودا ۲۰ تبعه هندی اقامت دارند و گویا خبری در خصوص ابتلای تعدادی از آنها به ویروس کرونا شنیده شده است. ما برای استان سیستان و بلوچستان نگران هستیم؛ چونکه مرز زمینی با پاکستان داریم. هر چند که اختلافات بین هند و پاکستان موجب لغو ترددها از هند به پاکستان شده است اما صدای پای کرونای هندی به گوش می رسد.
سعیدی تاکید کرد: ما از مسئولان در وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و وزارت امور خارجه می خواهیم که بصورت جدی به این ماجرا ورود کنند. همه راه های ارتباطی با هند باید بسته شود؛ چونکه گزارش های نگران کننده ای از هند به دست ما رسیده که این اتفاق نیفتاده است.
نماینده مردم چابهار در مجلس با اشاره به آمار جانباختگان کووید ۱۹ در ایران اظهار نمود: به نظرم مهم ترین اقدام سیاسی در وضعیت فعلی، وحدت در تصمیم گیری است. متأسفانه در نظام تصمیم گیری صداهای متفاوتی به گوش می رسد. مجوز دادن برای برگزاری برخی مراسم ها بسیار نگران کننده است. هر چند که مردم باید برای اجرای پروتکلهای بهداشتی پیشگام شوند اما تصمیم های دولتمردان بسیار مهمست.
سخنگوی کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس در آخر اظهار داشت: در کشورهای دیگر شاهد اتفاقات خوبی در زمینه تزریق واکسن هستیم. این کشورها بخش هایی از جامعه خودرا واکسینه کردند اما هنوز که هنوز است عزیزان وزارت بهداشت ما، بجای ارائه چاره قطعی، مرثیه سرایی می کنند.
منبع:

1400/02/09
13:03:59
5.0 / 5
792
تگهای خبر: آموزش , پزشك , درمان , طب
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۵
رژیم آسان - easy Diet
easydiet.ir - حقوق مادی و معنوی سایت رژیم آسان محفوظ است

رژیم آسان

رژیم غذایی لاغری آسان