بیمارستان امیرالمومنین(ع) اهواز با كمبود پرستار روبه رو است

بیمارستان امیرالمومنین(ع) اهواز با كمبود پرستار روبه رو است به گزارش رژیم آسان رئیس بیمارستان امیرالمومنین (ع) اهواز وابسته به تأمین اجتماعی اظهار داشت: بار مراجعات به این بیمارستان افزایشی بوده و همچنان با کمبود پرستار، بهیار و کارگر خدمات روبه رو هستیم.


دکتر محمد آرزومند روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا بیان نمود: تابحال حدود ۳۰ نفر از کارکنان بیمارستان امیرالمومنین(ع) به کرونا مبتلا شده اند و چندی قبل یکی از ماماهای این بیمارستان جان خویش را از دست داد.
وی با اشاره به اینکه بیمارستان امیرالمومنین(ع) بیمارستان معین کرونا در اهواز است اضافه کرد: از دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز انتظار داریم که نگاه ویژه تری به این بیمارستان داشته باشد و سریعتر واکسن کرونا را در اختیارمان قرار داده تا بتوانیم تمام کارکنان خویش را واکسینه نماییم.
آرزومند با اشاره به اینکه تابحال حدود یک چهارم کارکنان بیمارستان امیرالمومنین(ع) واکسن کرونا دریافت کرده اند افزود: انتظار داریم که در قدم اول تمام کارکنان این بیمارستان واکسینه شوند تا از سیستم درمانی خارج نشوند. اگر کارکنان بیمارستان به کرونا مبتلا شوند با مشکل جدی روبه رو خواهیم شد.
رییس بیمارستان امیرالمومنین(ع) اهواز اظهار داشت: خوشبختانه به لحاظ تجهیزات بیمارستانی مشکلی نداریم اما همچنان با کمبود پرستار، بهیار و حتی کارگر خدمات روبه رو هستیم.
اضافه شدن چهار تخت آی سی یو در بیمارستان
وی با اشاره به اینکه پیش از این ۱۲ تخت آی سی یو داشتیم و الان به ۱۶ تخت افزایش یافته افزود: آمار بستری ها و بیماران بدحال ما همچنان افزایشی است بگونه ای که مجبور شدیم چهار تخت آی سی یو به ظرفیت تخت های بیمارستان اضافه نماییم.
آرزومند بیان نمود: الان ۱۱۰ بیمار مبتلا به کرونا در بیمارستان امیرالمومنین(ع) بستری هستند و ظرفیت تخت های بیمارستان پر هستند.
وی اظهار داشت: ۸۶ تخت عادی در بیمارستان داریم که با عنایت به بار مراجعات، هشت بیمار بیشتر از ظرفیت خود پذیرش و بستری کرده ایم. تمام ظرفیت بیمارستان در اختیار بیماران کرونایی است و حتی بالاتر از توانمان خدمات ارائه می دهیم.
رییس بیمارستان امیرالمومنین(ع) ضمن اشاره به اینکه میانگین سنی بیماران بدحال بستری شده ۳۵ تا ۵۰ سال است که نسبت به هفته های قبل میانگین سن بیماری کاهش یافته است اضافه کرد: خوشبختانه به لحاظ دستگاه اکسیژن ساز مشکلی نداشته و اکسیژن مورد نیازمان را به هر طریقی تأمین کردیم.
هم حالا ۱۱ شهرستان خوزستان در وضعیت قرمز کرونایی و هشت شهرستان در وضعیت نارنجی قرار دارند.منبع:

1399/12/18
10:45:23
0.0 / 5
950
تگهای خبر: بیمار , بیماری , پزشك , خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۳
رژیم آسان - easy Diet
easydiet.ir - حقوق مادی و معنوی سایت رژیم آسان محفوظ است

رژیم آسان

رژیم غذایی لاغری آسان