ابتلای مجدد جوانان به كروناویروس وجود دارد

ابتلای مجدد جوانان به كروناویروس وجود دارد رژیم آسان: نتایج یک بررسی نشان میدهد که ابتلای مجدد به کروناویروس در افراد جوانتر وجود دارد.


به گزارش رژیم آسان به نقل از ایسنا، محققان برمبنای بررسی انجام گرفته هشدار دادند: آلوده شده به ویروس عامل بیماری کووید-۱۹ نمیتواند فرد را در مقابل ابتلای مجدد به بیماری مصون سازد.
پژوهشگران به بررسی اطلاعات مربوط به ۳۲۵۰ فرد جوان در فاصله ماههای مه تا اکتبر پرداختند. از میان آنان تست کروناویروس ۱۸۹ نفر قبل از این مثبت اعلام شده بود. در مدت زمان انجام مطالعه که شش هفته بود ۱۰ درصد از افرادی که کرونا مثبت بودند مجدد به این ویروس آلوده شدند.
پژوهشگران آمریکایی تاکید کردند: مبتلاشدن به بیماری کووید-۱۹ و وجود آنتی بادی مانع از ابتلای مجدد فرد به این بیماری نمیشود.
همین طور پژوهشگران در بررسی روی این افراد متوجه شدند که آنان در هر دو بار مبتلاشدن به بیماری به یک نوع از کروناویروس آلوده شده و مواردی از مبتلاشدن به گونه های مشاهده شده در انگلیس، آفریقای جنوبی و برزیل گزارش نشده است.
به گزارش رژیم آسان به نقل از خبرگزاری یونایتدپرس، بگفته پژوهشگران تمامی افرادی که مجدد به کروناویروس آلوده شده اند علایم خفیفی از بیماری داشته اند. هیچ یک از آنان در بیمارستان بستری نشده اما مدت زمان وجود آلودگی و عفونت برابر بوده است.
منبع:

1399/11/17
13:57:45
0.0 / 5
1160
تگهای خبر: بیمار , بیماری , كرونا , ویروس
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۲
رژیم آسان - easy Diet
easydiet.ir - حقوق مادی و معنوی سایت رژیم آسان محفوظ است

رژیم آسان

رژیم غذایی لاغری آسان