رئیس دانشگاه علوم پزشكی:

قم، بیست و نهمین استان كشور در زمینه مبتلا شدن به كرونا

قم، بیست و نهمین استان كشور در زمینه مبتلا شدن به كرونا به گزارش رژیم آسان قم رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم اظهار داشت: تجمعات تا جایی که لازم نیست نباید برگزار گردد و رعایت پروتکل های بهداشتی، امری کاملا حیاتی و ضروری می باشد.


محمدرضا قدیر امروز در جلسه ستاد مدیریت بحران در استانداری قم، اظهار داشت: در برنامه های برنامه ریزی شده برای دهه فجر پروتکل های بهداشتی باید به صورت کامل رعایت شود.
وی خاطرنشان کرد: طبق رصد و پایشی که انجام می گیرد نگران آینده و روند رو به افزایش باردیگر بیماری کرونا هستیم.
قدیر تصریح کرد: ویروس جهش یافته کرونا حدودا در خیلی از کشورهای دنیا مشاهده شده، از همین رو پیشگیری اولویت اصلی نظام درمانی کشور است.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم بیان نمود: تعداد فوتی های کرونایی در قم روبه کاهش است و قم از نظر مبتلا شدن به این ویروس در رتبه بیست و نهم قرار دارد.
قدیر خاطرنشان کرد: هدف دانشگاه علوم پزشکی قم این است که تعداد تست های سریع را به صورت هدفمند افزایش دهد. گیم نت ها از محل هایی است که میزان رعایت پروتکل های بهداشتی در آنها اصلا مطلوب و رضایت بخش نیست.
قدیر خاطرنشان کرد: در وضعیت آبی کرونایی برای پیشگیری از عادی انگاری عمومی تلاش می شود تا بیشتر بر روی مسئله پیشگیری و فرهنگ سازی اجرای طرح شهید سلیمانی متمرکز شویم.
وی بیان نمود: قم از نظر تولید ماسک کاملا اشباع شده است اما در سطح استان قم واحد تولیدی دستکش لاتکس وجود ندارد و تمام مراکز درمانی قم با مشکل کمبود این محصول بهداشتی روبه رو هستند.
منبع:

1399/11/08
15:00:42
0.0 / 5
1097
تگهای خبر: بیمار , بیماری , پزشك , تولید
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
رژیم آسان - easy Diet
easydiet.ir - حقوق مادی و معنوی سایت رژیم آسان محفوظ است

رژیم آسان

رژیم غذایی لاغری آسان