قائم مقام وزیر بهداشت در آمل:

به مازندران سفر نكنید

به مازندران سفر نكنید به گزارش رژیم آسان مازندران قائم مقام وزیر بهداشت با اعلان اینكه به مازندران سفر نكنید چونكه میزان احتمال مبتلاشدن به كرونا بسیار بالا است، اظهار داشت: با رفتار مناسب و فاصله گذاری اجتماعی، برگزار نكردن مراسمی مانند دورهمی های خانوادگی، عروسی ها و مراسم ترحیم، به پزشكان در مبارزه با این بیماری كمك كنید.


ایرج حریرچی در حاشیه بازدید از بیمارستان امام خمینی آمل و در جمع خبرنگاران، اظهار نمود: مازندران و خصوصاً شهرستان آمل از لحاظ میزان مبتلاشدن به ویروس کرونا در وضعیت مناسبی قرار ندارند و حدودا جزء شهرستان های محدودی است که به ازای هر یک بیمار، دو نفر مبتلا می شوند.
وی با اشاره به اینکه برای مقابله با شیوع این ویروس در مازندران و آمل، تصمیم های مناسبی گرفته شده است، اشاره کرد: در کنار تعطیلی برخی دورهمی ها، مراسم عروسی و عزا، بازاریان این شهرستان به صورت داوطلبانه، از روز شنبه تا سه شنبه، محل کسب خودرا تعطیل می کنند هر چند باید این مهم افزایش پیدا کند.
قائم مقام وزیر بهداشت با اعلان اینکه مازندرانی ها باید به کمک یکدیگر برسند، اشاره کرد: به مردم سفارش می کنم مسافرت به مازندران به حداقل برسد چونکه احتمال مبتلاشدن بسیار بالا است.
حریرچی اشاره کرد: با رفتار مناسب و فاصله گذاری اجتماعی، برگزار نکردن مراسمی مانند دورهمی های خانوادگی، عروسی ها و مراسم ترحیم، به پزشکان در مبارزه با این بیماری کمک کنید.
وی با اعلان اینکه بیماری در بیمارستان های کشور و آمل نداریم که به سبب نبود دستگاه اکسیژن ساز با مشکل رو به رو شود، اظهار داشت: 10 تا 15 درصد بستری ها به اکسیژن نیاز دارند و طراحی بیمارستان ها بر این مبنا است.
قائم مقام وزیر بهداشت با اشاره به اینکه تمام دنیا در تامین نیاز خود به اکسیژن با مشکل رو به رو شده اند، اظهار نمود: دو دستگاه اکسیژن ساز در بیمارستان آمل نصب شده و اگر نیازی دیگرهم باشد رفع خواهد شد.
منبع:

1399/05/02
23:40:27
5.0 / 5
2213
تگهای خبر: بیمار , بیماری , پزشك , دستگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
رژیم آسان - easy Diet
easydiet.ir - حقوق مادی و معنوی سایت رژیم آسان محفوظ است

رژیم آسان

رژیم غذایی لاغری آسان