دستگیری فروشنده كالاهای بهداشتی و دارویی تقلبی

دستگیری فروشنده كالاهای بهداشتی و دارویی تقلبی به گزارش رژیم آسان مرد جوانی كه با تبلیغات گسترده در فضای مجازی به كاربران خود كالاهای بهداشتی و دارویی قلابی عرضه می كرد دستگیر شد.


به گزارش رژیم آسان به نقل از ایسنا، چندی قبل پرونده ای در مورد عرضه كالاهای پزشكی و بهداشتی قلابی در شبكه اجتماعی اینستاگرام از سازمان غذا و دارو به پلیس فتا ارجاع شد. پرونده در این حوزه بود كه فردی با تبلیغ از راه تصاویر جعلی، قرص ها، پودرهای لاغری و چاقی قلابی به كاربران اینترنتی عرضه می كند.
طبق گزارش های رسیده به پلیس این فرد ناشناس با تبلغیات گسترده ای كه در فضای مجازی انجام داده بود توانسته بود تعداد فراوانی از كاربران فضای مجازی را عضو كانال خود كند. همینطور در پایش های اطلاعاتی مشخص شد كه با درخواست كالا از جانب كاربران اینترنی او بسته ها و داروهای قلابی را با پیك به آدرس های اعلام شده ارسال می كند.
با عنایت به این گزارش ها تیمی از ماموران پلیس فتا بررسی مبحث و شناسایی متهم را در دستور كار خود قرار دادند و تحقیقات خویش را در این حوزه شروع كردند. در تحقیقات پلیسی ماموران مخفیگاه متهم را در محدوده خیابان ولی عصر شناسایی نمودند و طی تحقیقاتی كه درباره مشخصات او هم انجام دادند مشخص شد كه متهم مردی ۳۲ ساله است.
بر مبنای اعلام مركز اطلاع رسانی پلیس با شناسایی مخفیگاه متهم، ماموران با هماهنگی مقام قضائی او را در مخفیگاهش دستگیر و برای تحقیقات تكمیلی به پلیس فتا پایتخت انتقال دادند كه متهم در همان بازجوئی اولیه به جرم خود در خصوص عرضه قرص و داروهای لاغری و چاقی بدون دریافت مجوزهای لازم اعتراف و انگیزه خویش را كسب درآمد در فضای مجازی عنوان كرده است.1398/10/08
20:29:50
5.0 / 5
4614
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۲
رژیم آسان - easy Diet
easydiet.ir - حقوق مادی و معنوی سایت رژیم آسان محفوظ است

رژیم آسان

رژیم غذایی لاغری آسان