مكمل هایی كه به همه سفارش می شوند

مكمل هایی كه به همه سفارش می شوند رژیم آسان: مكمل های غذایی در سراسر جهان به شكل گسترده مصرف دارند و خوردن آنها به خصوص به افرادی كه تغذیه مناسب ندارند سفارش می شود.


به گزارش رژیم آسان به نقل از ایسنا، تركیب یك رژیم غذایی سرشار از مواد مغذی با مكمل های غذایی می تواند در بهبود هر چه بیشتر سلامت بدن نقش داشته باشد. تاثیر خیلی از این محصولات در بهبود سلامت استخوان ها، پیش گیری از نارسایی های مادرزادی و بیماری قلبی در افراد تایید شده است.
سایت "مدیكال دیلی" به بعضی از مكمل هایی اشاره كرده كه در بهبود وضعیت عمومی سلامت نقش دارند.
منیزیم: كمبود منیزیم در بدن منجر به بروز مشكلات مختلفی می شود. كمبود این ماده معدنی با خطر مبتلاشدن به بیماری هایی از قبیل دیابت، آسم، بیماری قلبی-عروقی و اختلالات اضطراب مرتبط می باشد.
ویتامین D: این ویتامین خواص مختلفی برای بدن دارد و به كاهش التهاب كمك كرده و عملكرد سیستم ایمنی را تقویت می كند. همین طور مصرف این مكمل به منظور متعادل ساختن هورمون ها، بهبود متابولیسم كلسیم و كنترل استخوان سازی سفارش می شود.
ویتامین K2: این ویتامین در متابولیسم كلسیم نقش مهمی دارد و به پیش گیری از انباشت كلسیم مازاد در عروق كمك كرده و خطر مبتلاشدن به بیماری های قلبی-عروقی و پوكی استخوان را می كاهد.
ویتامین A: در درمان واكنش های متابولیك ویتامین A نقش كلیدی دارد و عملكرد بدن را تقویت می كند.
ویتامین C: یكی از مكمل های شناخته شده در تقویت عملكرد سیستم ایمنی ویتامین C است. این ویتامین همین طور به تشكیل بافت های بدن و پیش گیری از لطمه های ناشی از رادیكال های آزاد كمك می نماید. در عین حال مصرف این مكمل به افرادی كه به عفونت های مزمن مبتلا هستند یا روند بهبود را طی می كنند سفارش می شود.
ید: این مكمل نیز به تقویت عملكرد سیستم ایمنی كمك می نماید. همین طور از خواص دیگری برخوردار می باشد و مانع از لطمه دیدن مغز شده و عملكرد غده تیروئید را بهبود می دهد.
روی و مس: تركیب روی و مس سطح انرژی را بهبود داده و سیستم ایمنی بدن را تقویت می كند. این دو در كنار یكدیگر آنتی اكسیدانی را بوجود می آورد كه مكانیزم طبیعی دفاعی بدن را تقویت می كند.
ال تیروزین: تقویت سیستم ایمنی، بهبود عملكرد اندام های بدن و جریان خون تنها قسمتی از اثرگذاری این مكمل است. مصرف این نوع آمینو اسید خلق و خو را نیز بهبود می دهد.
منبع:

1398/05/06
13:32:46
5.0 / 5
4410
تگهای خبر: بیمار , بیماری , تغذیه , درمان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳
رژیم آسان - easy Diet
easydiet.ir - حقوق مادی و معنوی سایت رژیم آسان محفوظ است

رژیم آسان

رژیم غذایی لاغری آسان