تصادف و اسلحه بلای جان كودكان در آمریكا

تصادف و اسلحه بلای جان كودكان در آمریكا رژیم آسان: گروهی از كارشناسان آمریكایی به بررسی عوامل اصلی مرگ و میر در بین كودكان این كشور پرداختند.به گزارش رژیم آسان به نقل از ایسنا، كارشناسان دانشگاه میشیگان برای پاسخ به این پرسش كه چه عواملی بیشترین تاثیر را در مرگ و میر كودكان این كشور دارد به ارزیابی اطلاعات موجود از سال ۲۰۱۶ میلادی پرداختند. بخشی از اطلاعات ارزیابی شده بیشتر از ۲۰ هزار مورد مرگ را در گروه سنی ۱ تا ۱۹ سال دربرداشته است.

كارشناسان آمریكایی در بررسی های خود مشاهده نمودند كه تصادفات رانندگی آغازین عامل مرگ و میر در بین این گروه سنی است و سپس آن اسلحه در رتبه دوم قرار دارد. همین طور در سال ۲۰۱۶، بیشتر از ۳۱۴۰ كودك و نوجوان بر اثر انواع مختلف جراحت های ناشی از شلیك گلوله جان خودرا از دست داده اند.

به گزارش مدیكال دیلی، همین طور سرطان در رتبه سوم عوامل اصلی مرگ و میر كودكان در آمریكا قرار دارد و خفگی چهارمین رتبه را دارد. غرق شدگی، اوردوز مواد مخدر و نارسایی های مادرزادی باز از دیگر عوامل مرگ و میر كودكان در این كشور به حساب می آیند.

شماری از كارشناسان، این آمار را "شرم آور" توصیف كرده و با نگاهی منتقدانه این پرسش را مطرح می كنند كه چرا كشور پیشرفته ای چون ایالات متحده برای حفاظت از كودكان خود، اقدامات بیشتری انجام نمی دهد؟

آنها همین طور با اشاره به مطالعه دیگری كه اوائل سال جاری میلادی منتشر گردید یادآور شدند: یكی از یافته های این مطالعات تخمین می زند كه یك كودك در آمریكا حدودا ۵۷ درصد بیشتر از كودكان در سایر كشورهای ثروتمند احتمال دارد تا سن ۱۹ سالگی جان خودرا از دست بدهد.
1397/10/01
23:30:01
5.0 / 5
5084
تگهای خبر: سرطان , كودكان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۳
رژیم آسان - easy Diet
easydiet.ir - حقوق مادی و معنوی سایت رژیم آسان محفوظ است

رژیم آسان

رژیم غذایی لاغری آسان