نی نی مجازی مادران ایرانی ۱۲ ساله شد

نی نی مجازی مادران ایرانی ۱۲ ساله شد رژیم آسان: یكی از مهم ترین استراتژی های ارتقای سطح كیفیت زندگی در جامعه تولید محیط های حمایت كننده از اعضا خانواده است، محیط هایی كه با فعالیت های تاثیرگذار، باعث بالا رفتن سطح كیفی زندگی می گردد.به گزارش بازرگانی خبرگزاری مهر، همچون این فضاهای موثر، سایت ها و شبكه های اجتماعی هستند بخصوص آن هایی كه رویكردشان بالا بردن كیفیت زندگی بانوان بعنوان افراد كلیدی هر خانواده در نظر گرفته شده است. البته در بین این ها آن هایی كه این فضای حمایتی را برای مقاطع خاصی از زندگی بانوان یعنی حاملگی و بچه داری فراهم نموده اند، مسئولیت سنگین تری را عهده دار شده اند.
نی نی سایت با همین هدف قدیمی ترین آن هاست. البته به واقع نی نی سایت فقط یك سایت نیست بلكه موسسه ای است با تیمی حرفه ای متشكل از افراد مجرب و متخصص در حوزه های فنی، تحریریه، پزشكی، تبادل نظر و…. درست بنابراین است كه توانسته با وجود رقبای مختلف جایگاهی امن و مطمئن میان كاربران پیدا كند. نی نی سایت امروز به مرجعی معتبر در حوزه حاملگی و بچه داری تبدیل گشته است.
دوازده سال تجربه در تولد ۱۲ سالگی
دوازده سال پیش درست در زمانی كه هیچ پایگاه اطلاع رسانی آنلاین ایرانی وجود نداشت تا اطلاعات معتبر و دقیقی در حوزه حاملگی و مادر و كودك به بانوان ایرانی عرضه نماید، نی نی سایت بعنوان نخستین و بزرگترین سایت در این حوزه متولد شد.
در واقع نی نی سایت از سال ۱۳۸۴ مشغول خدمت رسانی به كاربران و همراهانش است و نتیجه آن ۱۲ سال اعتباری است كه به راحتی به دست نیامده. به یمن همین ۱۲ سال تلاش بی وقفه، جشنی باشكوه روز سه شنبه، ۱۹ دی ۱۳۹۶ در هتل اسپیناس پالاس برگزار گردید تا نی نی سایت دیدار مسئولان با مخاطبانشان را تازه كنند و بتوانند این مناسبت را همراه با مخاطبان وفادارشان جشن بگیرند. این جشن باشكوه با حضور حدود ۶۰۰ نفر میهمان اعم ازمخاطبان، كاربران، نی نی یار ها، مسئولین فرهنگی و رسانه ای، اصحاب رسانه، فعالان فضای مجازی، هنرمندان عرصه سینما و تلویزیون و خیلی از فعالان فضای مجازی برگزار گردید.
بدیهی است اداره یك سایت تخصصی بدون حضور متخصصان فن و با استفاده از به روزترین الگوهای جهانی مرتبط امكان پذیر نبوده و نخواهد بود. از همین رو نی نی سایت با بهره گیری از آخرین اطلاعات روز همچنان جایگاه خویش را به روز و محفوظ نگه داشته است.
هدف نی نی سایت، آرامش خانم ها
هدف اصلی نی نی سایت مرتفع ساختن دغدغه های خانم ها قبل و پس از تولد نوزادشان است. باآنكه كم نیستند آقایانی كه برای كسب اطلاعات به روز علمی در این حوزه و با هدف تولید شرایطی امن برای همسرو فرزندشان به این سایت رجوع می كنند و از اطلاعات مفید آن لذت می برند.
همین دغدغه بود كه توسعه نی نی سایت را رقم زد تا جایی كه در نی نی سایت بخش های مختلفی به وجود آمد تا بانوان ایرانی بتوانند بدون نگرانی و با خیالی راحت نه تنها از آخرین و به روزترین اطلاعات علمی دنیا در حوزه حاملگی و بچه داری در بخش مجله آگاه شوند، بلكه به راحتی مشكلات مختلف خویش را با پزشكان و متخصصان مطرح كشور در بخش كلینیك مطرح كرده و پاسخ مناسب را كسب كنند.
نی نی سایت در كنار بهترین سایت های دنیا
نی نی سایت با نیم میلیون كاربر هم اكنون به لحاظ تعداد بازدید (رنكینگ الكسا)، جزو هزار سایت برتر دنیا و بیست سایت اول ایران است. جایگاه نی نی سایت در دنیا نشان داده است كه نی نی سایت نه تنها برای كاربران فارسی زبان داخل ایران از اعتبارخاصی برخوردار می باشد بلكه كاربران ایرانی یا حتی فارسی زبان غیر ایرانی مقیم خارج از كشور ایران هم این سایت را بعنوان بزرگترین و معتبرترین مرجع فارسی زبان در حوزه حاملگی و بچه داری پذیرفته اند و مورد استفاده قرار می دهند.

1396/11/02
13:50:42
5.0 / 5
4828
تگهای خبر: پزشك , طب
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۴
رژیم آسان - easy Diet
easydiet.ir - حقوق مادی و معنوی سایت رژیم آسان محفوظ است

رژیم آسان

رژیم غذایی لاغری آسان