هدف اجرای طرح پزشك خانواده، افزایش دسترسی مردم به خدمات

هدف اجرای طرح پزشك خانواده، افزایش دسترسی مردم به خدمات رژیم آسان: رییس دانشگاه علوم پزشكی گیلان اظهار داشت: ماهیت طرح پزشك خانواده، مدیریت نظام ارجاع و راه اندازی پرونده الكترونیك برای بهبود خدمات و افزایش دسترسی مردم به خدمات حوزه سلامت است.


به گزارش رژیم آسان به نقل از ایسنا، دكتر «شاهرخ یوسف زاده چابك»، در نشست مشترك نمایندگان پزشك خانواده گیلان با بیان این كه نگاه دانشگاه علوم پزشكی بر مبنای برنامه راهبردی توجه به مقوله های بهداشت، بهبود سبك زندگی و مدیریت بیماری های غیر واگیر است، اظهار نمود: هم اكنون دبیرخانه مدیریت بیماری های غیرواگیر، در دانشگاه علوم پزشكی گیلان به راه افتاده است.
وی استقرار برنامه سلامت همه جانبه در گیلان را از دیگر اهداف دانشگاه برشمرد و اضافه كرد: استقرار برنامه پرونده الكترونیك هم هم اكنون از برنامه های در دست اقدام دانشگاه است و با عنایت به اهمیت حوزه بهداشت، دانشگاه به دنبال ارتقا وضع موجود است.
رئیس دانشگاه علوم پزشكی گیلان، عدالت محوری در ارائه خدمات را از ارزش های نهادینه شده در دانشگاه دانست و تصریح كرد: در این زمینه انتظار می رود در بودجه سال 97 دولت، حوزه بهداشت بخصوص مقوله پزشك خانواده، مناسب دیده شود.
دكتر یوسف زاده چابك خاطرنشان كرد: ماهیت طرح پزشك خانواده، مدیریت نظام ارجاع و راه اندازی پرونده الكترونیك برای بهبود خدمات و افزایش دسترسی مردم به خدمات حوزه سلامت است.
بهبود نظام ارجاع، توجه به افزایش انگیزه كادر درمانی و ارتقای بستر سامانه HIS هم از دیگر موارد مطروحه در جلسه بود.


1396/10/14
20:17:02
5.0 / 5
4459
تگهای خبر: بیماری , سلامت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۵
رژیم آسان - easy Diet
easydiet.ir - حقوق مادی و معنوی سایت رژیم آسان محفوظ است

رژیم آسان

رژیم غذایی لاغری آسان