رییس انجمن داروسازان ایران:

بخشنامه تاسیس داروخانه ها را متوقف و بازنگری كنید

بخشنامه تاسیس داروخانه ها را متوقف و بازنگری كنید رئیس انجمن داروسازان ایران، توقف اجرای بخشنامه جدید تاسیس داروخانه ها و بازنگری مجدد آنرا خواهان شد.


به گزارش رژیم آسان به نقل از ایسنا و بنابر اعلام روابط عمومی انجمن داروسازان ایران، محمدباقر ضیا - رییس انجمن داروسازان ایران در مجمع عمومی نمایندگان انجمن داروسازان ایران که بابت بخشنامه جدید تاسیس داروخانه برگزار شده بود، خطاب به رییس سازمان غذا و دارو اظهار داشت: بارها از مسئولین سازمان غذاودارو درخواست کرده ایم که پشت درهای بسته برای سرنوشت داروسازها تصمیم نگیرید. این بخشنامه مطمئنا کارشناسی نیست و یک بدعت خطرناکست. شک نکنید پنج سال دیگر پشیمان می شویم، چون اساس کار درست نیست.
وی تدوین این بخشنامه را به کام سرمایه دارها خواند و اظهار داشت: ما از سیستمی که ما را به این روز انداخته است، گله داریم. سرمایه داران سیری ناپذیری که دنبال سود بیشتر هستند، با این بخشنامه پر و بال می گیرند.
ضیا اضافه کرد: امروز شرکت های دارویی هم دارند نفس داروخانه ها را می گیرند و متاسفانه اغلب بخشنامه های انضباطی، بر سر داروخانه ها هوار شده است.
وی اظهار داشت: حتی داروسازان جوان هم از این بخشنامه لطمه خواهند دید و چند سال بعد متوجه خواهند شد که بزرگترین کلاه بر سر داروسازها رفته به ویژه داروسازان جوان رفته است.1400/03/26
22:40:00
5.0 / 5
279
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۴
رژیم آسان - easy Diet
easydiet.ir - حقوق مادی و معنوی سایت رژیم آسان محفوظ است

رژیم آسان

رژیم غذایی لاغری آسان