معاون وزیر راه و شهرسازی:

۵ بیمارستان جدید آماده تحویل به وزارت بهداشت است

۵ بیمارستان جدید آماده تحویل به وزارت بهداشت است به گزارش رژیم آسان معاون وزیر راه و شهرسازی از آماده بودن پنج پروژه بیمارستانی برای تحویل به وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، اطلاع داد و اضافه کرد: در بین آنها چهار بیمارستان قابلیت تجهیز و پذیرش بیمار دارد.


به گزارش روز پنجشنبه ایرنا از پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، «علی نبیان» با اشاره به اینکه همزمان با آغاز انتشار کرونا در کشور تلاش مضاعفی برای تکمیل زیرساخت های درمانی مورد نیاز شد، اظهار داشت: نتیجه تلاش مجموعه فنی – مهندسی سازمان مجری ساختمان ها و تأسیسات دولتی و عمومی در دوران کرونا تابحال تحویل ۹ پروژه بیمارستانی به وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی بوده است.
معاون وزیر راه و شهرسازی اضافه کرد: پنج پروژه بیمارستانی دیگر هم آماده تحویل به وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی است که در بین آنها چهار بیمارستان قابلیت تجهیز و پذیرش بیمار دارد.
نبیان ضمن اشاره به دشواری فعالیتهای عمرانی در دوران کرونا افزود: سعی کردیم پشتیبان کادر درمان کشور باشیم و زیرساخت های لازم برای فعالیت آنها را فراهم نماییم.
وی به بعضی از بیمارستان های افتتاح شده در دوران کرونا اشاره نمود و اظهار داشت: بیمارستان هایی مانند لنگرود، بهشهر، سقز و سینا زرند همه در روزهایی به بهره برداری رسیدند که احتیاج به فضای مطلوب برای خدمات دهی به بیماران وجود داشت.
نبیان تاکید کرد: با وجود تنگناهای مالی، تکمیل بناهای بیمارستانی در اولویت این سازمان قرار دارد.
به گزارش رژیم آسان به نقل از ایرنا، «علی نبیان»، معاون وزیر راه و شهرسازی در دی گذشته اظهار داشت: پنج بیمارستان در مناطق مختلف کشور تا آخر دولت تدبیر و امید بهره برداری می شود.
وی همینطور اضافه کرد: بیمارستان های مهدی شهر، تکاب، جهرم، تربت حیدریه و گچساران همچون این طرح هاست که تا خرداد سال ۱۴۰۰ بهره برداری می شود.


1400/02/30
22:52:24
5.0 / 5
924
تگهای خبر: آموزش , بیمار , پزشك , خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۳
رژیم آسان - easy Diet
easydiet.ir - حقوق مادی و معنوی سایت رژیم آسان محفوظ است

رژیم آسان

رژیم غذایی لاغری آسان