دستور وزیر برای واكسیناسیون بالای ۸۰ ساله هایی كه به مراكز رجوع می كنند

دستور وزیر برای واكسیناسیون بالای ۸۰ ساله هایی كه به مراكز رجوع می كنند به گزارش رژیم آسان وزیر بهداشت در نامه ای به روسای دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور، بر لزوم اطلاع رسانی دقیق درمورد جزئیات واکسیناسیون عمومی کووید ۱۹ در گروه های بالای ۸۰ سال، تاکید نمود.


به گزارش رژیم آسان به نقل از ایسنا، در متن این نامه آمده است: بنا به گزارشات واصله برخی از سالمندان بالای ۸۰ سال در سرتاسر کشور بویژه شهرهای بزرگ به علت عدم ثبت اطلاعاتشان در سامانه های وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از راه مراکز جهت تزریق واکسن کووید ۱۹ دعوت نشده اند؛ با توجه به اینکه قرار بود به محض آغاز به کار سامانه جامع جدید، ثبت نام این گونه عزیزان انجام و با تعیین وقت قبلی دعوت شوند، ولی افراد یاد شده بدون اطلاع قبلی به مراکز رجوع می کنند بنابراین در این رابطه ضروریست موارد زیر رعایت شود:
۱-در سطح شبکه های شهرستان ها اطلاع رسانی گسترده صورت گیرد که به محض اعلام مشخصات سامانه جدید، این افراد ثبت نام کرده و سپس جهت تزریق واکسن دعوت شوند.
۲-به افراد بالای ۸۰ سال که آگاه نبوده اند و بدون هماهنگی رجوع می کنند، واکسن تزریق شده و در سامانه ثبت گردد تا گرفتار زحمت مضاعف نشوند.
۳-انجام واکسیناسیون در کلیه روزهای هفته بخصوص ایام تعطیل و پنجشنبه ها بدون وقفه و به صورت ۲ شیفت کماکان ادامه یابد.1400/02/14
15:41:29
5.0 / 5
574
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳
رژیم آسان - easy Diet
easydiet.ir - حقوق مادی و معنوی سایت رژیم آسان محفوظ است

رژیم آسان

رژیم غذایی لاغری آسان