با حكم وزیر بهداشت؛

بازرس و ناظر ویژه وزیر بهداشت در واكسیناسیون كرونا انتخاب شد

بازرس و ناظر ویژه وزیر بهداشت در واكسیناسیون كرونا انتخاب شد به گزارش رژیم آسان وزیر بهداشت در حکمی دکترمحمدحسین حیدری، مشاور وزیر و مدیر کل دفتر بازرسی، ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات وزارت بهداشت را بعنوان بازرس و ناظر ویژه خود در امر واکسیناسیون کووید 19 منصوب نمود.


به گزارش رژیم آسان به نقل از ایسنا و بنابر اعلام روابط عمومی وزارت بهداشت، در متن حکم دکتر سعید نمکی خطاب به دکترمحمدحسین حیدری آمده است: « با عنایت به اهمیت واکسیناسیون گروه های هدف منطبق بر سند ملی واکسیناسیون COVID-19، به جنابعالی مأموریت داده می شود تا بعنوان بازرس و ناظر ویژه از سوی اینجانب موارد زیر را پیگیری فرمایید:
1-نظارت مستمر بر کلیه موارد در ارتباط با تعداد و ثبت و ضبط آنها در سامانه های تعریف شده و همینطور الصاق برچسب و کد رهگیری، توزیع برحسب فهرست های صادره، تحویل به مراکز استان، شبکه ها و مراکز تزریق، تطبیق مشخصات گیرندگان واکسن با اولویت های تعریف شده، ثبت کلیه موارد در سامانه TTAC و سیب و یا دیگر سامانه های جایگزین در استانهایی که غیر از سامانه سیب استفاده می نمایند و همینطور معدوم نمودن پوکه ها طبق صورتجلسه تنظیمی.
2-حل مشکلات اجرایی فی درخلال معاونت های بهداشت، درمان، سازمان غذا و دارو و دیگر دستگاه ها جهت تسریع در اجرای پروژه.
3-تسریع در افزایش مراکز تزریق با هماهنگی معاون محترم بهداشت، سازمان بسیج و دیگر دستگاه هایی که می توانند مساعدت نمایند.
4-برخورد قانونی و محکم با هرگونه سوءاستفاده و عدم رعایت اولویت ها و معرفی افراد خاطی به مراجع ذی صلاح.
5-ارائه گزارش روزانه از تعداد تزریق، توفیق ها و یا کاستی های احتمالی به اینجانب که در این راستا حضور مستمر جنابعالی در استانها و شهرستان های کشور اهمیت دارد. ضروری است داشبورد مدیریتی جهت نظارت مستمر و روزانه اینجانب با هماهنگی جناب آقای دکتر داودی برقرار شود.
بدیهی است، کماکان مسئولیت اصلی تزریق و پایش برنامه نظارت تخصصی با معاون محترم بهداشت و نظارت و پایش علمی و تحقیقاتی برندهای مختلف با معاون محترم تحقیقات و فناوری خواهد بود.
توفیق جنابعالی را از خداوند بزرگ مسئلت دارم.»1400/01/29
14:25:17
5.0 / 5
817
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۵
رژیم آسان - easy Diet
easydiet.ir - حقوق مادی و معنوی سایت رژیم آسان محفوظ است

رژیم آسان

رژیم غذایی لاغری آسان