استاندارخوزستان:

برگزاری مراسم مقدمات مرگ با كرونا را فراهم می آورد

برگزاری مراسم مقدمات مرگ با كرونا را فراهم می آورد به گزارش رژیم آسان استاندار خوزستان اظهار داشت: برگزاری مراسم جمعی مختلف دراستان، مقدمات مرگ بر اثر کرونا را فراهم می آورد.


به گزارش رژیم آسان به نقل از ایرنا قاسم سلیمانی دشتکی سه شنبه در ستاد تنظیم بازار خوزستان در سرسرای استانداری در جمع خبرنگاران بیان نمود: به لحاظ کنترل ها و محدودیت ها برای مقابله با کرونا به خوبی عمل شده است اما متاسفانه عدم همکاری مردم و برگزاری مراسم مختلف سبب شده که کرونا همچنان در استان در شرایط قرمز ماندگار باشد.
وی اظهار داشت: تخت های بیمارستانی در اهواز و اغلب شهرهای خوزستان اشباع شده است و آمار فوتی های کرونا در خوزستان بسیار بالا رفته است.
استاندار خوزستان افزود: هم اکنون یکهزار و ۳۰۰ نفر در بیمارستان های استان بستری هستند.
وی ضمن اشاره به روند خوب انجام تست در استان بیان نمود: خوشبختانه افزایش تست گیری سبب شده بیماران بموقع شناسایی شوند تا زودتر تحت مراقبت قرار گیرند.
سلیمانی دشتکی افزود: از مردم تقاضا دارم که به مسافرت های غیرضروری نروند و مسافر نپذیرند، سفر به شهرهای قرمز ممنوع می باشد.
سلیمانی دشتکی اضافه کرد: واکسن کرونا به سرعت در حال تهیه و توزیع است و تا چند ماه آینده افراد نیازمند واکسینه می شوند.
وی یکی از طریق های مهم مقابله با کرونا را برگزار نکردن مراسم مختلف دانست و اظهار داشت: امروز با فرمانداران استان جلسه ای را خواهم داشت تا از برگزاری مراسم مختلف در استان به شکل جدی جلوگیری نمایند.
هم اکنون هفت شهرستان خوزستان در وضعیت قرمز و ۹ شهرستان نارنجی هستند.منبع:

1399/12/26
20:16:01
0.0 / 5
678
تگهای خبر: بیمار , فوت , كرونا
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳
رژیم آسان - easy Diet
easydiet.ir - حقوق مادی و معنوی سایت رژیم آسان محفوظ است

رژیم آسان

رژیم غذایی لاغری آسان