رییس سازمان بسیج جامعه پزشكی كشور :

طرح شهید سلیمانی مطمئن ترین روش در مهار اپیدمی كرونا است

طرح شهید سلیمانی مطمئن ترین روش در مهار اپیدمی كرونا است به گزارش رژیم آسان رئیس سازمان بسیج جامعه پزشکی کشور اظهار داشت: طرح شهید قاسم سلیمانی ارزان ترین، سریع ترین و مطمئن ترین روش در مهار اپیدمی کرونا است که نیاز به هزینه زیادی ندارد.


به گزارش رژیم آسان به نقل از ایرنا شاهین محمدصادقی شنبه شب در نشست ستاد مدیریت کرونا در استان خوزستان در اهواز عنوان کرد: با تفاهمی که بین وزارت بهداشت و سازمان بسیج مستضعفان صورت گرفت مرحله دوم طرح شهید قاسم سلیمانی با محوریت تشدید بیماریابی و جداسازی از امروز به صورت رسمی در کشور آغاز شد باآنکه به صورت عملیاتی از چند روز قبل شروع شده بود.
وی اضافه کرد: امیدواریم نتایج بسیار ارزشمندی را که در مرحله اول این طرح بدست آوردیم و منجر به کاهش روزانه مرگ و میر به ۵۷ مورد در کشور و تعداد روزانه مبتلایان به کمتر از نصف شد، بار دیگر در کشور و بخصوص استان خوزستان شاهد باشیم.
رییس سازمان بسیج جامعه پزشکی کشور اظهار داشت: ناهماهنگی و دستورالعمل های نامناسبی که در خوزستان صادر شد منجر به گسترش بیماری در این استان شد که امیدواریم با کمک نیروهای بسیج بار دیگر این بیماری مهار شود. نزدیک به ۱۴ هزار نیروی بسیجی در چارچوب چهار هزار و ۷۰۰ تیم در یک هزار و ۷۰۰ نقطه خوزستان به صورت پایگاه محور در جهت اجرای این طرح کار خویش را آغاز کردند.
وی اضافه کرد: وظیفه طرح شهید قاسم سلیمانی در مرحله اول بیماریابی است به این صورت که ابتدا بیماران را شناسایی کرده و سپس افراد در تماس با آنها را ردیابی و از آنها تست گیری می شود تا بتوان بیماری را به شکلی مهار کرد.
محمدصادقی اظهار داشت: بیمارانی که شناسایی می شوند از دیگر افراد سالم جامعه جداسازی می شوند و در مرحله بعد بسیج و سپاه با استفاده از کمک های مردمی معیشت آنها را تأمین می کنند همینطور برخی از اقدامات درمانی و یا لوازم مورد نیاز این افراد فراهم می شود.
وی اظهار داشت: مطمئن هستم به فضل الهی با اجرای طرح شهید قاسم سلیمانی با وجود همه شرایط نامطلوبی که از نظر بیماری در خوزستان وجود دارد در ایام اول سال آینده شاهد فروکش کردن این بیماری باشیم.
رییس سازمان بسیج جامعه پزشکی کشور اظهار داشت: امیدواریم بسیج، سپاه و همکاران ما در دانشگاه علوم پزشکی یک عیدی خوب با حداقل موارد بیماری را به مردم خوزستان هدیه بدهند.
در حال حاضر هفت شهرستان خوزستان قرمز و ۹ شهرستان نارنجی هستند.منبع:

1399/12/24
13:01:51
0.0 / 5
861
تگهای خبر: بیمار , بیماری , پزشك , درمان
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲
رژیم آسان - easy Diet
easydiet.ir - حقوق مادی و معنوی سایت رژیم آسان محفوظ است

رژیم آسان

رژیم غذایی لاغری آسان