ورود سومین محموله واكسن اسپوتنیك وی روسیه به كشور امروز بعلاوه فیلم

ورود سومین محموله واكسن اسپوتنیك وی روسیه به كشور امروز بعلاوه فیلم رئیس مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت بهداشت از ورود سومین محموله واکسن اسپوتنیک وی به کشور در پس از ظهر امروز اطلاع داد و اظهار داشت: این محموله شامل ۲۰۰ هزار دُز واکسن است و محموله های بعدی هم در بازه های زمانی مشخص شده ظرف هفته های آتی به ترتیب وارد کشور می شوند.دکتر کیانوش جهانپور در گفتگو با ایسنا، درباره ورود سومین محموله واکسن اسپوتنیک وی روسیه به کشور اظهار داشت: سومین محموله واکسن اسپوتنیک وی ساخت روسیه، طبق قرار قبلی بارگیری شده است و امروز پس از ظهر با پیشبینی های قبلی وارد کشور می شود.

وی اضافه کرد: این محموله شامل ۲۰۰ هزار دُز واکسن است و محموله های بعدی هم در بازه های زمانی مشخص شده ظرف هفته های آتی به ترتیب وارد کشور می شود. تا امروز ۳۲۰ هزار دُز واکسن اسپوتنیک وی و ۲۵۰ هزار دُز واکسن سینوفارم وارد کشور شده است.

جهانپور افزود: این محموله ها برای واکسیناسیون فاز یک، شامل کادر درمان و سایر کارکنان سلامت و افراد مقیم آسایشگاه های جانبازان، معلولان و سالمندان و سایر افراد مشمول فاز یک واکسیناسیون استفاده خواهد شد.
انتظار ورود ۳ تا ۴ محموله واکسن کرونا از منابع مختلف تا نوروز
وی با اشاره به اینکه ما تلاش می نماییم در حوزه واردات واکسن وعده ندهیم، اظهار داشت: هرچند که توافقات و قرارهای قبلی این است که هر هفته محموله های واکسن را چه از اسپوتنیک، چه از سایر محل هایی که واکسن خریداری شده و چه از کووکس داشته باشیم اما با عنایت به مشکلاتی که حدودا همه تولیدکنندگان واکسن در دنیا دارند و تاخیر در تحویل محموله های مشاهده می شود، تلاش بر این است که اطلاع رسانی صرفاً در موعدی که ارسال محموله ها قطعی شده، صورت گیرد. انتظار این است که تا نوروز سه تا چهار محموله واکسن از منابع مختلف داشته باشیم.

جهانپور درباره وضعیت ورود نخستین محموله واکسن در چارچوب کووکس اظهار داشت: لیست پیشبینی ارسال محموله ها حاکی از این است که تا آخر اسفند یا ابتدای فروردین نخستین محموله شامل یک میلیون و ۲۰۰ هزار دُز واکسن آسترازنکا از مسیر کووکس برای ایران ارسال شود. به هر حال تا زمان قطعیت آن نمی توان درباره اش صحبت کرد.

به گزارش رژیم آسان به نقل از ایسنا، سومین محموله واکسن اسپوتنیک روسیه که شامل ۲۰۰ هزار دُز واکسن است، ساعت ۱۳ و ۱۰ دقیقه امروز از روسیه به سمت کشورمان پرواز کرد.
مرورگر شما از ویدئو پشتیبانی نمی کند.
فایل آنرا از اینجا دانلود کنید: video/mp4 video/mp4

1399/12/14
22:46:52
0.0 / 5
940
تگهای خبر: تولید , درمان , سلامت , طب
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۱
رژیم آسان - easy Diet
easydiet.ir - حقوق مادی و معنوی سایت رژیم آسان محفوظ است

رژیم آسان

رژیم غذایی لاغری آسان