با حضور وزیر بهداشت:

واكسیناسیون سالمندان و جانبازان در آسایشگاه كهریزك شروع شد

واكسیناسیون سالمندان و جانبازان در آسایشگاه كهریزك شروع شد رژیم آسان: فاز یک واکسیناسیون کووید 19 به دنبال شروع واکسیناسیون کادر درمان برای سالمندان و جانبازان و کارکنان آسایشگاه ها در روز پدر و سال روز ولادت مولای متقیان علی (ع) ساعتی پیش با حضور وزیر بهداشت در آسایشگاه سالمندان کهریزک شروع شد.


به گزارش خبرنگار سلامت ایرنا، سعید نمکی روز پنجشنبه در آسایشگاه کهریزک تهران اظهار داشت: امروز نخستین دوره واکسیناسیون سالمندان در آسایشگاه کهریزک شروع شد و امیدواریم تا دو روز آینده واکسسناسیون کرونا در این مجموعه اختتام پیدا کند و بعد سهمیه واکسن سالمندان در شهرهای دیگر توزیع شود.
وزیر بهداشت بیان کرد: واکسیناسیون کرونا برای سالمندان هیچ هزینه ای ندارد.
به گزارش رژیم آسان به نقل از ایرنا، ظرف هفته پیش رو با ادامه واکسیناسیون خط مقدم درمان و سالمندان و جانبازان مقیم آسایشگاه ها، تا پیش از نیمه اسفند ماه واکسیناسیون مرحله اول ۱۱۰ هزار نفر از افراد گروه هدف فاز یک انجام شده که تنها ۲ دهم درصد کل جمعیت هدفی است که تا اختتام برنامه واکسیناسیون باید واکسینه شوند. همین طور واکسیناسیون دوز دوم دریافت کنندگان واکسن کرونا نیز ۱۲ اسفند طبق برنامه زمان بندی و سه هفته پس از دریافت دوز اول صورت خواهد گرفت.
تلاش بر این است با محموله های بعدی واکسن که ظرف روزهای آتی به تدریج وارد کشور خواهد شد تا پیش از سال جدید، واکسیناسیون در گروه های هدف فاز یک صورت گیرد و با شروع سال جدید واکسیناسیون گروه های هدف فاز ۲ را به ترتیب اولویت مندرج در سند ملی واکسن کرونا شاهد خواهیم بود.منبع:

1399/12/08
12:36:43
0.0 / 5
735
تگهای خبر: درمان , سلامت , طب , كرونا
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۳
رژیم آسان - easy Diet
easydiet.ir - حقوق مادی و معنوی سایت رژیم آسان محفوظ است

رژیم آسان

رژیم غذایی لاغری آسان