سخنگوی وزارت بهداشت اعلام كرد

میزان همراهی اصناف در محدودیت های ساعت ۱۸

میزان همراهی اصناف در محدودیت های ساعت ۱۸ سخنگوی وزارت بهداشت، اظهار داشت: انتظار ما همراهی اصناف و مردم با اجرای محدودیت های جدید است تا بتوانیم این محدودیت ها را به خوبی اجرایی نماییم و در نهایت بخشی از احتمال خطر انتشار ویروس كرونا در جامعه به واسطه حضور مردم در مراكز خرید، كاهش پیدا كند.


دکتر سیما سادات لاری در گفتگو با ایسنا، درباره روند نظارت بر اعمال محدودیت های جدید کرونایی یعنی تعطیلی مشاغل غیرضروری از ساعت ۱۸ به بعد هر روز، اظهار داشت: نظارت بر اعمال محدودیت ها در تهران بر عهده فرمانداری است. در تهران گروه هایی شامل نیروی انتظامی، نماینده فرماندار، نماینده وزارت صنعت، معدن و تجارت و نماینده تعزیرات برای نظارت بر اعمال محدودیت ها از ساعت ۱۸ تشکیل شده است.
وی ادامه داد: در مجموع به نظر می آید که میزان همکاری مردم و اصناف با این طرح مناسب می باشد. البته هم اکنون سه روز از اجرای این طرح گذشته و امکان دارد بعضی از آن آگاهی کافی نداشته باشند. با این وجود، نظارت بر اجرای طرح بر عهده فرمانداری ها و استانداری هاست.
لاری تصریح کرد: انتظار وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی نیز، همراهی اصناف و مردم با اجرای این طرح است تا بتوانیم این محدودیت ها را به خوبی اجرایی نماییم تا در نهایت بخشی از احتمال خطر انتشار ویروس کرونا در جامعه به واسطه حضور مردم در مراکز خرید، کاهش پیدا کند.
وی ادامه داد: در زمینه سایر محدودیت ها هم باید ستاد ملی مقابله با کرونا تصمیم گیری کند و در صورت تصویب در این ستاد، از سوی سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا اعلام خواهد شد.
به قول وی هر نوع محدودیت نیازمند همکاری و همراهی جامعه است و در نهایت این محدودیت ها برای قطع زنجیره انتقال ویروس انجام می شود.
سخنگوی وزارت بهداشت در خاتمه بیان نمود: هم اکنون بیماری کووید۱۹ هیچ داروی قطعی یا واکسن موثر و تایید شده ای ندارد و تنها راه مقابله با آن، همچنان رعایت فاصله گذاری، استفاده از ماسک و عدم حضور در محل های تجمع است.1399/08/23
13:08:39
5.0 / 5
1267
تگهای خبر: آموزش , بیمار , بیماری , پزشك
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۳
رژیم آسان - easy Diet
easydiet.ir - حقوق مادی و معنوی سایت رژیم آسان محفوظ است

رژیم آسان

رژیم غذایی لاغری آسان