علایم كووید19 شاخصی ضعیف در تشخیص افراد آلوده به كروناست

علایم كووید19 شاخصی ضعیف در تشخیص افراد آلوده به كروناست به گزارش رژیم آسان مطالعه انجام شده روی جمعیتی از مردم انگلیس نشان می دهد: بیشتر افرادی كه تست كروناویروس آنان مثبت بوده است علایم اصلی بیماری را نداشته اند.


به گزارش رژیم آسان به نقل از ایسنا، در این بررسی آمده است: 86 درصد از مردم انگلیس که در مدت اعمال قرنطینه مبادرت به انجام تست تشخیصی کروناویروس کرده اند و نتیجه آزمایش آنان مثبت بوده است علایم مختص به این بیماری همچون سرفه، تب، از دست دادن قدرت بویایی یا چشایی نداشته اند.
بگفته پژوهشگران انگلیسی لازم است تست تشخیص کروناویروس به صورت جامع صورت گیرد تا بتوان ناقلان خاموش بیماری را شناسایی کرد و شیوع بیماری در آینده را کم کرد.
این بررسی با هدف ارزیابی ارتباط بین علایم بیماری کووید-19 و نتیجه تست بیماری انجام گرفته است.
این مطالعه نشان داد: تست کروناویروس 115 نفر از 36 هزار و 61 فرد شرکت کننده در این بررسی مثبت بوده است. تمرکز بر افرادی با علایم خاص کووید-19 (تب، سرفه، از دست دادن قدرت چشایی و بویایی) نشان داد 158 نفر در روز انجام تست چنین علائمی داشته اند.
همین طور این مطالعه حاوی اطلاعاتی در مورد علایم بیشتری از این بیماری از قبیل خستگی و تنگی نفس بوده است. از میان افرادی که تست کروناویروس آنان مثبت بوده است 27 نفر علایم داشته اند و 88 نفر در روز انجام تست بدون علامت بوده اند.
به گزارش رژیم آسان به نقل از مدیکال اکسپرس، بگفته پژوهشگران انگلیسی یافته های بدست آمده تاثیر شایان توجهی بر برنامه های تشخیص کروناویروس در آینده خواهد داشت.
منبع:

1399/07/17
13:28:50
5.0 / 5
1549
تگهای خبر: بیمار , بیماری , ویروس
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۲
رژیم آسان - easy Diet
easydiet.ir - حقوق مادی و معنوی سایت رژیم آسان محفوظ است

رژیم آسان

رژیم غذایی لاغری آسان