خرید هزار دستگاه آمبولانس در كشور در حال انجام می باشد

خرید هزار دستگاه آمبولانس در كشور در حال انجام می باشد رئیس سازمان اورژانس كشور از پیگیری موضوع سختی كار ویژه تكنسین های اورژانس آگاهی داد تا بر طبق آن نیروهای اورژانس پیش بیمارستانی نیز بتوانند از مزایای قانون مشاغل سخت و زیان آور بهره مند شوند.


به گزارش رژیم آسان به نقل از روابط عمومی سازمان اورژانس کشور، کولیوند در دیدار با سرپرست دانشگاه علوم پزشکی البرز با اشاره به شرایط ویژه استان البرز به جهت تراکم بالای جمعیت و شرایط جغرافیایی این استان اظهار نمود: خرید هزار دستگاه آمبولانس در کشور در حال انجام می باشد که حتما تقویت ناوگان اورژانس زمینی البرز در دستور کار اورژانس کشور قرار دارد و حتی نیاز است تعداد زیادی از پایگاه های اورژانس این استان به دو کد مجهز شوند.
وی اشاره کرد: یکی از چالش های اورژانس البرز کمبود نیروی انسانی است که باید سازوکار لازم جهت جذب نیروی انسانی مورد نیاز انجام شود
کولیوند با اعلان اینکه سیستم های عملیات ویژه در استان البرز باید باتوجه به شرایط خاص این استان تقویت شود گفت: آموزش و پیشگیری در امر سلامت بسیار مهمست و باید شعار هر خانه یک پایگاه سلامت به صورت جدی دنبال و برنامه ریزی های لازم در این خصوص به سرعت صورت گیرد چونکه در امر آموزش و پیشگیری یکی از ارکان مهم و موثر، تبدیل شدن هر خانه به یک پایگاه سلامت است.
رئیس اورژانس کشور ضمن اشاره به تقویت موتورهای امدادی در اورژانس البرز اضافه کرد: بزودی نزدیک به 30 عدد موتور لانس به ناوگان اورژانس البرز افزوده میشود.
وی اضافه کرد: نقشه مخاطرات استان با همکاری اورژانس البرز و کشور جهت برنامه ریزی و تنظیم سناریوهای مختلف پدافند غیر عامل تنظیم شود.
کولیوند در ادامه قول همکاری و مساعدت در جهت تقویت زیرساخت اورژانس البرز خصوصاً در مبارزه با کرونا را به دانشگاه داد.
رییس سازمان اورژانس کشور با تاکید بر ارتقای حق الزحمه و امور رفاهی و معیشتی به نیروهای اورژانس اظهارکرد: بطور جدی در حال پیگیری حق الزحمه پرداختی به نیروهای اورژانس، ارتقا امور رفاهی این عزیزان بوسیله مجلس شورای اسلامی، هیات دولت و وزارت بهداشت هستیم.
وی افزود با جدیت به دنبال سختی کار ویژه تکنسین های اورژانس هستیم که نیروهای خدوم اورژانس پیش بیمارستانی نیز بتوانند از مزایای قانون مشاغل سخت و زیان آور بهره مند شوند.
کولیوند در ادامه از مدیریت اورژانس پیش بیماستانی و حوادث استان و همین طور از پروژه پایگاه اورژانس هوایی بازدید کرد و ضمن اعلام حمایت در تکمیل این پروژه خواست حداکثر ظرف سه ماه آینده این پروژه تکمیل شود.1399/06/20
22:50:14
5.0 / 5
1931
تگهای خبر: آموزش , بیمار , پزشك , دستگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲
رژیم آسان - easy Diet
easydiet.ir - حقوق مادی و معنوی سایت رژیم آسان محفوظ است

رژیم آسان

رژیم غذایی لاغری آسان