رئیس مركز حراست وزارت بهداشت:

امنیت فرهنگی را جایگزین فرهنگ امنیتی نماییم

امنیت فرهنگی را جایگزین فرهنگ امنیتی نماییم به گزارش رژیم آسان فارس رئیس مركز حراست وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكی با یادآوری ضرورت حركت به سمت حراست دانش بنیان، تصریح كرد كه باید امنیت فرهنگی را جایگزین فرهنگ امنیتی كرد.


دکتر نامدار عبدالهیان در آئین تکریم و معارفه مدیران پیشین و جدید حراست علوم پزشکی شیراز، تصریح کرد: امروزه حراست در دنیا دانش بنیان است.
به گزارش رژیم آسان به نقل از علوم پزشکی شیراز، عبدالهیان افزود: در حراست دانش بنیان افشاگری نداریم بلکه رازداری اهمیت دارد، صداقت جایگزین دورویی است، آفت حراست این است که اسرار کارکنان و مجموعه فاش شود، برای حفظ سلامت مجموعه باید تلاش نماییم قضاوت ها درست باشد.
او افزود: حراست دانش بنیان به دنبال علت است نه معلول؛ حراست یک مرجع و پناهگاه به حساب می آید و باید امنیت فرهنگی را جایگزین فرهنگ امنیتی کند.
رئیس مرکز حراست وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با تاکید بر ایجاد توانمندی پیشبینی آینده در حوزه حراست، اظهار داشت: محور توسعه، نیروی محرکه و قلب تپنده هر سازمان، نیروی انسانی است ازاین رو باید از این نیروی انسانی پاسداری و حفاظت نماییم.
او با قدردانی از خدمات و تلاشهای دکتر فرح بخش در مدت تصدی مدیریت حراست دانشگاه علوم پزشکی شیراز، تغییرات را سبب قدرتمند شدن فرد و سازمان دانست و تصریح کرد: همواره باید به سمت شایستگی ها و صلاحیت ها پیش برویم.
رئیس مرکز حراست وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی مهندس فرجی را جوانی شایسته نامید که باید باید با عرضه مشورت های سازنده به مدیران مجموعه، در پیشبرد اهداف سازمان موثر باشد.
مدیرکل حراست استان فارس هم اظهار داشت: رسانه ابزار قدرتمندی است که دولت ها از آن برای پیشبرد گفتمان خود استفاده می نمایند، بعضی از دولت ها این ابزار را برای ضربه زدن به دیگر کشورها به کار می برند و همین سبب شده تا امروز بحث ایران هراسی، نادیده انگاری و تخریب و انکار فعالیتهای جمهوری اسلامی ایران از جانب برخی دولت ها مطرح شود.
جعفری اضافه کرد: طی ۴۰ سال قبل نظام مقدس جمهوری اسلامی ثابت کرده که هر فعالیتی انجام می دهد تنها برای دفاع از کشور و توسعه کشور است.
مدیرکل حراست استان فارس با اشاره فعالیتهای نظام سلامت کشور در ماه های گذشته با عنایت به انتشار کرونا افزود: آمارهای ایران در جهت مقابله با کرونا نسبت به خیلی از کشورهای دنیا بهتر است، اما در رسانه های دنیا این فعالیت ها و موفقیت ها یا منعکس نمی گردد یا انکار می شود و نادیده گرفته می شود؛ اما نظام با قدرت فعالیتهای خویش را پیش می برد.
جعفری؛ صیانت از دستاوردهای نظام، منابع انسانی سازمانی و اسناد و مدارک سازمانی را از وظایف مجموعه حراست برشمرد و اضافه کرد: مبنای کار در حراست باید بر مبنای سه اصل شرع، قانون و اخلاق باشد و مدیر حراست سازمان باید بر طبق این اصول سه گانه فعالیت و از دخالت دادن افکار و جناح های سیاسی در امور پرهیز کند.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز هم در این مراسم همکاری و همدلی بین بخشی در فارس را یادآور دوران دفاع مقدس دانست.
دکتر مهرزاد لطفی اظهار داشت: امروز بحث روز دنیا، کشور و استان مبحث انتشار ویروس کروناست که در این حوزه همکاریهای بین بخشی خوبی در استان انجام شده و امام جمعه شیراز، استاندار فارس، معاونان استاندار، ارگان های نظامی و انتظامی، سپاه، بسیج، شهردار، صدا و سیما و سایر ادارات و سازمان ها مشارکت خوبی با مجموعه سلامت استان در جهت مقابله با کرونا داشتند.
او اضافه کرد: بیشترین آمار تست کرونا و کمترین آمار مرگ و میر در کشور به استان فارس متعلق می باشد و افزایش مراقبت ها سبب شد تا در ستاد ملی کرونا از اقدامات فارس معرفی شود.
در این مراسم با قدردانی از عبدالحسین فرح بخش، مهدی فرجی بعنوان سرپرست حراست علوم پزشکی شیراز ارائه شد.


1399/06/17
12:47:03
5.0 / 5
1677
تگهای خبر: آموزش , پزشك , خدمات , درمان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۴
رژیم آسان - easy Diet
easydiet.ir - حقوق مادی و معنوی سایت رژیم آسان محفوظ است

رژیم آسان

رژیم غذایی لاغری آسان