استاندار:

دومین بیمارستان معین كرونا در كهگیلویه و بویراحمد فعال می شود

دومین بیمارستان معین كرونا در كهگیلویه و بویراحمد فعال می شود به گزارش رژیم آسان كهگیلویه و بویراحمد استاندار كهگیلویه و بویراحمد اظهار داشت: با عنایت به افزایش آمار مبتلایان كرونا و وضعیت تخت ها، فعال سازی بیمارستان دوم معین كرونای استان در دستور كار قرار می گیرد.


" حسین کلانتری" در نشست ستاد مدیریت و مقابله با کرونا در استان، اضافه کرد: آمارهای مبتلایان کرونا در استان نگران کننده است.
وی با اعلان اینکه آمار مبتلایان کرونا در استان در حال افزایش بوده و ظرفیت های بیمارستانی هم در حال پر شدن است، اشاره کرد: در استان داریم بر تعداد تخت های بیمارستانی اضافه می نماییم، اما انتظار می رود مردم بیشتر از گذشته نسبت به رعایت پروتکل های بهداشتی اقدام نمایند.
استاندار کهگیلویه و بویراحمد از افزایش ۳.۵ برابری ابتلاء به کرونا در شهرستان کهگیلویه آگاهی داد و اظهار نمود: باید همه نسبت به رعایت پروتکل های بهداشتی و دستورات ستاد کرونا اقدام نموده و هیچگونه سهل انگاری در این خصوص پذیرفتنی نیست.
کلانتری با اعلان اینکه ۱۳۹۲ دستگاه خودرو در امتداد مقابله با کرونا از مبادی استان برگشت داده شد، اشاره کرد: سال جاری شاهد کاهش تردد ۲۰ درصدی در محورها نسبت به زمان مشابه سال قبل بودیم.
وی افزود: باید در تمام مناطق استان نسبت به رعایت پروتکل ها و استفاده از ماسک اقدام گردد.
استاندار کهگیلویه و بویراحمد با اعلان اینکه برمبنای مصوبه ستاد ملی کرونا در حوزه آموزش و پرورش و دانشگاه ها اقدام خواهد شد، بیان کرد: باتوجه به وضعیت مناطق قرمز و نارنجی در اغلب شهرستان ها، محور فعالیت ها در مناطق قرمز مجازی و در مناطق زرد به صورت شیفت بندی است.
کلانتری از ادامه محدودیت ها در استان آگاهی داد و اشاره کرد: افزایش مبتلایان، تشدید محدودیت های کرونایی را رقم خواهد زد.
وی اظهار نمود: محدودیت ها در شهرستان بویراحمد تا آخر هفته تمدید خواهد شد و در صورت ادامه روند افزایش مبتلایان، محدودیت ها شدت خواهد داشت.
استاندار کهگیلویه و بویراحمد خواهان معرفی صنوف برتر در رعایت پروتکل های بهداشتی شد و اشاره کرد: باید در این راستا فرهنگ سازی کرد.
کلانتری با تاکید بر اینکه تابحال گزارشی در خصوص کمبود وسایل بهداشتی و حفاظتی کادر درمان به دست ما نرسیده است، افزود: هیچ گونه کمبودی در این راستا پذیرفتنی نیست.
وی بیان کرد: اعلام هرگونه فراخوانی برای عرضه خدمات در این شرایط ممنوعست.
استاندار کهگیلویه و بویراحمد افزود: دستگاه های اجرایی خدمات خود برای مقابله و پیش گیری از کرونا را مستندسازی کنند.
کلانتری خطاب به مدیرکل ارشاد، اشاره کرد: اداره کل ارشاد عملکرد رسانه های استان برای فرهنگ سازی درباب پیشگیری و مقابله با کرونا را بررسی نموده و رسانه های برتر در این راستا را معرفی نماید.
به گزارش رژیم آسان به نقل از روابط عمومی استانداری کهگیلویه و بویراحمد، وی با تاکید بر اینکه عملکرد هیئت های مذهبی در برگزاری آئین های عزاداری برپایه پروتکل های بهداشتی قابل قبول است، بیان کرد: انتظار می رود حالا از ظرفیت این هیئت ها برای فرهنگ سازی درباب کرونا استفاده گردد.
منبع:

1399/06/12
21:28:27
5.0 / 5
1659
تگهای خبر: آموزش , بیمار , خدمات , درمان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۲
رژیم آسان - easy Diet
easydiet.ir - حقوق مادی و معنوی سایت رژیم آسان محفوظ است

رژیم آسان

رژیم غذایی لاغری آسان