پیام رئیس بنیاد روایت فتح به مناسبت روز پزشك

پیام رئیس بنیاد روایت فتح به مناسبت روز پزشك به گزارش رژیم آسان دكتر سید محمد یاشار نادری رئیس بنیاد فرهنگی روایت فتح به مناسبت فرارسیدن روز پزشك پیامی را صادر كرد.


به گزارش رژیم آسان به نقل از ایسنا، متن پیام بدین شرح است: "بسم رب الشهداء و الصدیقین...
سال هاست که از واژه ی جهاد در ذهن مان صحنه هایی از جنگ و مبارزه و دفاع در مقابل دشمنی غدار نقش بسته است. از ایستادن در مقابل رژیم فاسد پهلوی تا مقاومت و دفاع جانانه در مقابل دشمن تادندان مسلح بعثی تا دفاع از حرمین شریف خاندان در مقابل دشمن تکفیری و... اما حالا؛ امروز در آغاز دهه پنجم انقلاب اسلامی در فصلی جدید، نسیمی تازه به مشام می رسد! بار دیگر هجوم و حمله ای ناجوانمردانه! در معرکه ی جنگی نابرابر در مقابل دشمنی غیرقابل مشاهده! بازهم با دستان خالی، بازهم باوجود تحریم ها، بازهم با نداشتن حتی سیم خاردار اما بازهم با توکل! این دفعه میدان جنگ، محیطش تغییر کرده و به کنار گوشمان رسیده، خیلی نزدیک، نزدیک تر ازآنچه فکرش را می نماییم. اما فرهنگ دفاعش همان است که بود، همان است که باید باشد...
در همان لحظاتی که همه غافلگیر شدند امام، امت را فرامی خواند، روایت آوینی را طلب می کند. فرمان، فرمان ولی است و دستور لازم الاجراست.
فرمانده میدان تعیین می شود، همه سلائق کنار هم قرار می گیرند؛ سیاسی و مذهبی و دولتی و لشگری و کشوری و بسیجی و مردمی...
عجب آوردگاه بزرگی و چه آزمون سختی است در این رزمگاه. فرماندهان لشگرها و تیپ ها و گردان ها به خط می شوند، توجیه می شوند و به میدان می آیند.
این بار پادگان گلف در وزارت بهداشت جلوه گر می شود و سربازان خط مقدم همان پرستاران و پزشکان این سرزمین هستند که مدال با افتخار مدافعان سلامت بر سینه شان جا خوش می کند.
قدران جامعه پزشکی کشور هستیم و فداکاری روزهای مبارزه با ویروس کرونا را همچون سید اهل قلم، آقا سید مرتضی آوینی برای ثبت در آینده ماندگار خواهیم کرد.
یاد و خاطره بیشتر از یک صد و سی شهید مدافع سلامت گرامی باد."
منبع:

1399/06/01
22:59:20
5.0 / 5
2019
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۵
رژیم آسان - easy Diet
easydiet.ir - حقوق مادی و معنوی سایت رژیم آسان محفوظ است

رژیم آسان

رژیم غذایی لاغری آسان