شستا اعلام كرد

ذخیره سازی ۲۰۰۰ میلیارد تومان دارو برای ایام نوروز

ذخیره سازی ۲۰۰۰ میلیارد تومان دارو برای ایام نوروز رژیم آسان: بگفته مدیرعامل توزیع داروپخش، شركت های توزیع و پخش دارویی شستا در روزهای نوروز خدمات توزیع دارو را قطع نمی كنند و توزیع دارو در سراسر كشور به مراكز درمانی و داروخانه ها ادامه دارد.


به گزارش رژیم آسان به نقل از شستا، محمدرضا مرادی اظهار داشت: با وجود مشكلات و چالش های مالی با مراكز درمانی دولتی، سرویس ویژه خدمات دارویی خودرا بدون كوچكترین توقف ادامه دادیم و در كنار مردم برای عبور از این بحران ویروسی هستیم.

وی با اشاره به اینكه داروپخش بعنوان بزرگترین توزیع كننده شركت دارویی كشور در ماه اسفند از مرز فروش ۴۰۰۰ میلیارد تومان گذشته است، اضافه كرد: بعنوان یكی از اصلی ترین شركت های توزیع دارو در كشور، محصولات در رابطه با بیماری كرونا را در ایام آتی و در روزهای نوروز توزیع می نماییم و با ذخیره بیش از ۹۰۰ میلیارد تومانی دارو، به سرویس دهی در سراسر كشور ادامه می دهیم.

۲۱ مركز پخش هجرت آماده خدمات رسانی

مسعود بهرامی نوید، مدیرعامل یكی از شركت های توزیع دارویی شستا درباب توزیع دارو در این روزها، اظهار داشت: شركت پخش هجرت با ۱۶۰ كامیون كه بخش عمده آنها كامیون های یخچال دار با استاندارد توزیع داروهستند، در روزهای نوروز خدمات توزیع دارو را بدون توقف ادامه می دهد.
وی با اشاره به اینكه برای ورود به سال نو ۸۰۰ میلیارد تومان دارو ذخیره كرده ایم، از افزایش فروش ۴۰ درصدی داروهای هلدینگ تیپیكو در این شركت پخش آگاهی داد و اظهار داشت: در ۲۱ مركز پخش هجرت در كشور داروهای پیشگیرانه كرونا، مكمل های تقویت قوای ایمنی بدن، محصولات ضدعفونی كننده و آنتی بیوتیك ها همچون محصولاتی است كه در تعطیلات نوروز توزیع آنها ادامه خواهد داشت.

توزیع ۵۰۰ تن محصولات ضدعفونی دست و سطوح

محمدهادی كمالی، مدیرعامل پحش دارویی اكسیر نیز از پخش ۵۰۰ تن محصولات ضدعفونی در اسفندماه پیرو سیاست های توزیعی وزارت بهداشت آگاهی داد و اظهار داشت: با وجود مشكلات نقدینگی مراكز درمانی، با همه مجموعه های علوم پزشكی و مراكز درمانی دولتی و خصوصی همكاری داریم.

وی با اشاره به ابلاغ سیاست های وزیرتعاون، كار و رفاه اجتماعی و مدیرعامل شستا، اظهار داشت: پخش اكسیر ۲۴ ساعته در تمام ایام نوروز به سرویس دهی ادامه می دهد و بعنوان مركز توزیع محصولات ضدعفونی، پیش بینی ها و برنامه ریزی ها لازم انجام شده است.

كمالی با اشاره به اینكه بیش از ۲۰۰ میلیارد دخیره دارویی در پخش اكسیر موجود است، از رشد فروش ۳۵ درصدی این شركت نسبت به سال ۱۳۹۷ آگاهی داد.
منبع:

1398/12/25
21:47:14
5.0 / 5
3287
تگهای خبر: بیمار , بیماری , پزشك , خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳
رژیم آسان - easy Diet
easydiet.ir - حقوق مادی و معنوی سایت رژیم آسان محفوظ است

رژیم آسان

رژیم غذایی لاغری آسان