وزیر بهداشت :

وزیر بهداشت قوم و یا فرقه ای خاص نیستم

وزیر بهداشت قوم و یا فرقه ای خاص نیستم به گزارش رژیم آسان وزیر بهداشت با اشاره به اینكه بنده وزیر بهداشت قوم و یا فرقه ای خاص نیستم، اظهار داشت: بنده وزیر بهداشت تمام مردم ایران شامل مسلمان، كلیمی، زرتشتی، مسیحی، افراد بدون دین و مذهب و حتی زندانیان هستم و باید از حق سلامت تمام آحاد ملت ایران دفاع كنم.


به گزارش رژیم آسان به نقل از ایسنا، سعید نمكی در بازدید از بیمارستان دكتر سپیر تهران وابسته به كانون خیریه خیرخواه و نشست با مسئولان این بیمارستان و بعضی از اعضای انجمن كلیمیان، بر ضرورت بازسازی بخش های مختلف و توسعه این بیمارستان اصرار كرد و اظهار داشت: دكتر مره صدق تلاش های دلسوزانه و عاشقانه ای برای ارتقای این بیمارستان دارد و از تمامی پرسنل و هیات مدیره این بیمارستان كه به مردم و اقشار نیازمند خدمت رسانی می كنند، تشكر می كنم.
وی اشاره كرد: در كشور از دیرباز فاصله ای بین مسلمانان و غیرمسلمانان نبوده و حتی پس از پیروزی انقلاب اسلامی هم در قانون اساسی برای اقلیت های دینی جایگاه های ویژه در مراكز تصمیم گیری همچون مجلس در نظر گرفته شده است.
وزیر بهداشت با اشاره به اینكه بنده وزیر بهداشت قوم و یا فرقه ای خاص نیستم، اظهار داشت: بنده وزیر بهداشت تمام مردم ایران شامل مسلمان، كلیمی، زرتشتی، مسیحی، افراد بدون دین و مذهب و حتی زندانیان هستم و باید از حق سلامت تمام آحاد ملت ایران دفاع كنم.
دكتر نمكی ضمن تقدیر از خدمات عرضه شده در این بیمارستان به مردم، اظهار داشت: این بیمارستان قدمت بسیار بالایی دارد و تلاش میكنیم تا بخش های مختلف آنرا بازسازی نماییم كه خدمات در شرایط بهتری به مردم عرضه شود البته لازم است كه این بیمارستان توسعه پیدا كرده و تجهیز شود.

دكتر نمكی، گم شده طرح تحول سلامت است
سیامك مره صدق رئیس بیمارستان دكتر سپیر هم در این جلسه اظهار داشت: بیمارستان دكتر سپیر حدود 80 سال قدمت دارد و خدمات آن به همه مردم و اقشار نیازمند عرضه می شود. 250 نیرو در این بیمارستان فعالیت دارند كه اكثریت آنها مسلمان هستند.
وی ادامه داد: بیشتر از 90 درصد از بیماران بیمارستان دكتر سپیر، مسلمان هستند و 5000 خانواده تحت پوشش مددكاری این بیمارستان قرار دارند و افتخار داریم كه در این بیمارستان به همه مردم، خدمات عرضه می دهیم.
برپایه گزارش وبدا، عضو كمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی ضمن تقدیر از رویكرد مثبت دكتر نمكی در زمان مسئولیت در سازمان برنامه و بودجه نسبت به این بیمارستان، اظهار داشت: مشكلات طرح تحول سلامت توسط دكتر نمكی حل می شود و دكتر نمكی، گم شده طرح تحول سلامت است كه به كمك وی، مشكلات و نقصها این طرح برطرف خواهد شد.گفتنی است این بیمارستان 72 تخت بیمارستانی دارد كه 12 تخت آن، تحت مراقبت های ویژه است.1397/12/10
20:04:51
5.0 / 5
4301
تگهای خبر: بیمار , خدمات , درمان , سلامت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۴
رژیم آسان - easy Diet
easydiet.ir - حقوق مادی و معنوی سایت رژیم آسان محفوظ است

رژیم آسان

رژیم غذایی لاغری آسان