تمدید مهلت ثبت نام پرستاران در سامانه ثبت ملی

تمدید مهلت ثبت نام پرستاران در سامانه ثبت ملی به گزارش رژیم آسان مدیركل دفتر توانمندسازی و ارتقای بهره وری سرمایه های انسانی معاونت پرستاری از تمدید مهلت ثبت نام پرستاران در سامانه ثبت ملی اطلاع داد.


به گزارش رژیم آسان به نقل از ایسنا، احمد نجاتیان با بیان این خبر تصریح كرد: با توجه به اتمام مهلت ثبت نام پرستاران در سامانه ثبت ملی پرستاران و گروه های وابسته در انتها دی ماه و درخواست بخشی از همكاران كه در این فرصت نتوانستند در سامانه ثبت نام كنند، معاونت پرستاری مهلت ثبت نام را تا آخر بهمن ماه تمدید كرد.
وی ادامه داد: بر همین مبنا از تمام همكاران گروه پرستاری شامل همكاران پرستار، اتاق عمل، هوشبری، فوریت های پزشكی، بهیاران، كمك پرستاران، كمك بهیاران درخواست می شود تا در مهلت تعیین شده نسبت به رجوع به سایت ثبت نام به آدرس https: //rn.behdasht.gov.ir/ نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.
بنا بر اعلام وبدا، نجاتیان اظهار داشت: این مهلت، مجدد تمدید نخواهد شد و صدور پروانه صلاحیت حرفه ای و گواهی صلاحیت شغلی از آغاز سال ۹۸ منوط به عرضه كد ثبت نام در سامانه خواهد بود.
گفتنی است، تا آخر دی ماه تعداد ۱۲۰ هزار نفر در سامانه ثبت نام كرده اند كه اطلاعات این گروه در حال بررسی و اعتبارسنجی است.1397/11/06
23:43:47
5.0 / 5
5073
تگهای خبر: پزشك , سایت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۲
رژیم آسان - easy Diet
easydiet.ir - حقوق مادی و معنوی سایت رژیم آسان محفوظ است

رژیم آسان

رژیم غذایی لاغری آسان