آغاز توزیع كارت دو آزمون ملی وزارت بهداشت ازساعت ۱۸ امروز

آغاز توزیع كارت دو آزمون ملی وزارت بهداشت ازساعت ۱۸ امروز رژیم آسان: كارت ورود به جلسه شانزدهمین دوره آزمون ارزشیابی داروسازی دانش آموختگان خارج از كشور و آزمون ملی دندانپزشكی از ساعت ۱۸ امروز سه شنبه ۴ دی ۹۷ از راه سایت مركز سنجش آموزش پزشكی به نشانی http: //www.sanjeshp.ir/ در اختیار داوطلبان قرار خواهد گرفت.


به گزارش رژیم آسان به نقل از ایسنا، شانزدهمین دوره آزمون ارزشیابی دانش آموختگان داروسازی خارج از كشور و دهمین دوره آزمون ملی دانش آموختگان دندانپزشكی خارج از كشور ۶ دی ماه ۹۷ برگزار می گردد.
آزمون دروس اختصاصی رأس ساعت ۹ پگاه روز پنجشنبه ۶ دی ۹۷ و آزمون دروس علوم پایه رأس ساعت ۱۴ روز پنجشنبه ۶ دی ماه ۹۷ در یكی از دانشگاههای علوم پزشكی و خدمات بهداشتی درمانی مستقر در تهران برگزار می شود كه نشانی دقیق آن روی كارت ورود به جلسه درج میگردد.
داوطلبانی كه قبل از این در آزمون جامع علوم پایه شركت كرده و قبول شده اند، با نمایش درخواست كتبی به مركز خدمات آموزشی، می توانند از نتیجه قبولی قبلی استفاده و در بخش علوم پایه آزمون شركت نكنند.
پس از آزمون مرحله نظری اسامی قبول شدگان در سایت اینترنتی مركز سنجش آموزش پزشكی اعلام خواهد شد و قبول شدگان در مرحله نظری آزمون، برای شركت در مرحله عملی آزمون به یكی از دانشگاه های علوم پزشكی معرفی خواهند شد.1397/10/04
15:04:58
5.0 / 5
4246
تگهای خبر: پزشك , خدمات , دارو , درمان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۴
رژیم آسان - easy Diet
easydiet.ir - حقوق مادی و معنوی سایت رژیم آسان محفوظ است

رژیم آسان

رژیم غذایی لاغری آسان