سومین كنگره بین المللی تغذیه ایران برگزار می گردد

سومین كنگره بین المللی تغذیه ایران برگزار می گردد رژیم آسان: سومین كنگره بین المللی و پانزدهمین كنگره داخلی تغذیه ایران از ۲۸ تا ۳۰ آذرماه در مركز همایش های بین المللی دانشگاه علوم پزشكی شهید بهشتی برگزار می گردد.


به گزارش رژیم آسان به نقل از ایسنا، دكتر جلال الدین میرزای رزاز - رییس انجمن تعذیه ایران با اشاره به اینكه سومین كنگره بین المللی و پانزدهمین كنگره داخلی تغذیه ایران مهم ترین رخداد علمی دوسالانه حوزه علوم تغذیه شمرده می شود، اظهار داشت: كنگره امسال به همت دانشگاه علوم پزشكی شهید بهشتی، دانشگاه علوم پزشكی تهران، انجمن تغذیه ایران و انجمن علمی تغذیه ایران برگزار می گردد.
وی افزود: كنگره امسال با عنوان "تغذیه پایدار جهت زندگی شاد و فعال" در سطح بین المللی برگزار می گردد كه ضمن برگزاری این كنگره شاهد یك رخداد بزرگ علمی با رویكرد جدید به زندگی خواهیم بود؛ چونكه تأثیرپذیری زندگی به لحاظ چگونگی تغذیه شاید برای نخستین بار در این سطح مطرح میگردد.
بنابر اعلام روابط عمومی دانشگاه علوم پزشكی شهیدبهشتی، میرزای رزاز هدف از برگزاری كنگره مذكور را معرفی آخرین دستاوردهای پزشكی و تبادل نظر میان استادان دانشگاه های داخلی و خارجی دانست و اضافه كرد: این رویداد، فرصت مناسبی است تا متخصصان علم تغذیه در ایران با آخرین تحولات این حوزه و صنعت آشنا گردند و ارتباط خودرا با پیشگامان علم تغذیه و سیاستگذاران این حوزه در كشور، مستحكم تر كنند.
وی با اشاره به اینكه ترویج دیدگاه های جدید و فرهنگ سازی مردمی باز یكی دیگر از اهداف این كنگره است، تصریح كرد: در نگاه اول ماهیت علمی و پژوهشی این كنگره دوسالانه مدنظر است كه دستاوردهای جدید علمی در سطح جهانی مطرح و به چالش كشیده میگردد تا به علم روز نزدیك تر شود. ولی در كنار این هدف توجه به زندگی شاد و فعال مردمی و بستر سازی تحول زندگی بر پایه تغییر افكار و به سمت لذت بردن از زندگی باز هدف است. بدین طریق شاهد حصول تلاش هایمان در غالب كنگره ای كه حاصل ماه ها تحقیق و پژوهش، برنامه ریزی، صرف وقت و انرژی است، خواهیم بود.1397/09/25
14:10:37
5.0 / 5
4989
تگهای خبر: پزشك , تغذیه , زندگی , ماهی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۳
رژیم آسان - easy Diet
easydiet.ir - حقوق مادی و معنوی سایت رژیم آسان محفوظ است

رژیم آسان

رژیم غذایی لاغری آسان