تكلیف بلدیه روشن شد

تكلیف بلدیه روشن شد رژیم آسان تكلیف بلدیه روشن شد


به گزارش رژیم آسان به نقل از ایسنا، اداره اجتماعی امروز چهارشنبه حدود 50 خبر منتشر نموده است، در ادامه به مهم ترین این خبرها اشاره شده كه با كلیك روی تیتر هر خبر می توانید به متن آن دسترسی پیدا كنید.


حناچی شهردار تهران شد
سلمان سامانی، سخنگوی وزارت كشور ازصدور حكم پیروز حناچی برای شهرداری تهران آگاهی داد و اظهار داشت: با عنایت به این كه نظر صریح وزارت اطلاعات در خصوص تایید صلاحیت های عمومی پیروز حناچی امروز به وزارت كشور واصل شد و در نتیجه مستندات قانونی مورد نیاز برای صدور حكم شهردار جدید تكمیل شد حكم انتصاب ایشان بعنوان شهردار جدید تهران از طرف وزیر كشور صادر شد.


الزامی شدن رعایت دستورالعمل ایمنی و آتش نشانی برای تمامی ساختمان های تهران
محمود قدیری، معاون پیشگیری سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از الزامی شدن رعایت ضوابط ایمنی و آتش نشانی برای تمامی ساختمان های تهران آگاهی داد و در این باره اظهار داشت: در گذشته مصوبه ای وجود داشت كه بر طبق آن ساختمان های بلندمرتبه ملزم به دریافت تائیدیه ایمنی از طرف آتش نشانی شده بودند كه این مصوبه در سال 95 تغییر نمود و طبق آن تمامی ساختمان های شهر تهران ملزم به رعایت ضوابط و دستورالعمل ایمنی و آتش نشانی شدند.ادامه امداد رسانی ها در استان های درگیر سیل
مرتضی سلیمی، رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر امدادرسانی در ۱۷استان كشور به دلیل سیل و آبگرفتگی را تشریح نمود و اظهار داشت: با اشاره به وقوع سیل و آبگرفتگی در ۱۷استان كشور همچون اصفهان، ایلام، بوشهر، تهران، چهارمحال و بختیاری، خراسان شمالی، خوزستان، سیستان و بلوچستان، فارس، كرمان، كرمانشاه، كهگیلویه و بویراحمد، گیلان، لرستان، مازندران، هرمزگان و همدان اظهاركرد: از روز اول آذر ماه تا ساعت شش پگاه امروز ۷ آذر امدادرسانی در ۱۶۳شهر، روستا و مناطق عشایرنشین این استان ها انجام شده كه طی آن ۷۲۸۰ نفر امداد رسانی شدند.چهارراه ولیعصر برای عابرین باز می شود؟
علی پیرحسین لو، مشاور اجتماعی معاون ترافیك شهرداری تهران درباره علت بازگشایی دسترسی عابر پیاده به چهارراه ولیعصر اظهار داشت: آغازین قدم برای حل مساله، فهم درست صورت مساله است. سوژه چهارراه ولیعصر، یكی از آشكارترین نقاط اختلاف دو طرز نگاه به اداره شهر است. نگاه خودرومحور و نگاه انسان محور. واقعیت این است كه زیرگذر این چهارراه بر اساس یك نگاه مطلقا خودرومحور طراحی شده و به علاوه، نیازهای چند قشر مهم جامعه در آن نادیده گرفته شده است.نهادهای حاكمیتی به دنبال تضعیف شوراها هستند
سالاری، رییس كمیسیون شهرسازی و معماری شورای شهر تهران بر ضرورت بازبینی به روز سازی قوانین و حذف قوانین موازی و زائد اصرار كرد و در جمع مدیران كل حقوقی كلانشهرها با اشاره به اینكه بخش عمده ناكارآمدی سیستم كنونی كشور ما در تمام حوزه ها، تعدد قوانین و تفسیرهای متعددی است كه از آنها می شود، اظهار داشت: بازبینی و به روز سازی قوانین و حذف قوانین موازی و زائد باید در اولویت مجلس و شوراها باشد، همین طور تنقیح قوانین یكی دیگر از مشكلات ما است كه متاسفانه در فرایند تصمیم گیری ها، ادارات كل حقوقی هم در این حوزه كمك چندانی نمی كنند.


درخواست چندباره سازمان انتقال خون از بودجه نویسان
دكتر علی اكبر پورفتح الله، مدیرعامل سازمان انتقال خون با اشاره به پیشنهادات بودجه ای این سازمان برای سال ۱۳۹۸، اظهار داشت: حاضریم با اختصاصی شدن درآمدمان، سالانه بخشی از اعتبارات مان كم شود و از محل درآمدمان بتوانیم مسائل سازمان را حل نماییم.
وی با اشاره به دغدغه های بودجه ای سازمان انتقال خون، اضافه كرد: مهم ترین دغدغه ای كه درباره بودجه سال آینده سازمان داریم و سال ها پیگیر آن هستیم، احداث نگاه اقتصادی به انتقال خون است. انتقال خون باید برمبنای یك چارچوب و نظام اقتصادی طراحی شود كه البته بر همین مبنا كار بزرگ تعرفه گذاری خدمات مان را انجام دادیم كه می تواند در مدیریت مصرف خون هم تاثیر زیادی داشته باشد.چه كسانی باید تست تشخیص ایدز دهند؟
دكتر مینو محرز رییس مركز تحقیقات ایدز، در آستانه روز جهانی ایدز، ضمن تاكید بر ضرورت اطلاع رسانی مستمر درباره روش های انتقال HIV/AIDS و چالش كشور برای شناسایی مبتلایان به این بیماری، در عین حال به افراد دارای رفتار پرخطر سفارش كرد كه هر چه سریع تر به كلینیك های مشاوره رفتاری یا مراكز بهداشتی در سراسر كشور بازگشت كنند و اظهار داشت: متاسفانه هنوز نتوانسته ایم روند HIV را در كشور كنترل نماییم و هم اكنون انتقال این بیماری بیشتر از راه جنسی ادامه دارد.


پیشنهاد "تندگویان" به جوانان نوازنده رشتی
محمدمهدی تندگویان، معاون ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش و جوانان با اشاره به حضور جوانان نوازنده رشتی در این معاونت اظهار داشت: ضمن دلجویی از این جوانان به آنها پیشنهاد دادیم با ثبت یك تشكل موسیقی، امكان ادامه فعالیتشان را فراهم آورند.
وی با اشاره به اینكه نوع رفتار با این جوانان نوازنده خشونت آمیز و ناشایست بوده است، اضافه كرد: به این جوانان پیشنهاد دادیم تا یك تشكل موسیقی ثبت كنند و یا عضو یكی از تشكل های فعال در این حوزه شوند تا این معاونت باز بتواند از فعالیت آنها حمایت قانونی و حقوقی كند.


ممنوعیت برگزاری جشن های لاكچری در مهدهای كودك
محمد نفریه، مدیركل امور كودكان و نوجوانان سازمان بهزیستی كشور با اشاره به ممنوعیت برگزاری جشن ها و مراسم های غیرمتعارف در مهدهای كودك اظهار داشت: دستورالعمل برگزاری هرنوع مراسم و جشن در مهدهای كودك در اختیار مدیران این مراكز قرار دارد و رعایت آن الزامیست.
وی با اشاره به دستورالعمل صریح برگزاری جشن ها و مراسم های مختلف در مهدهای كودك اضافه كرد: برگزاری هر مراسم و جشنی، در مهد كودك باید با رعایت عرف و شرعیات برگزار گردد و این موارد جزء قوانین سازمان بهزیستی هستند.


شرایط تمدید بیمه تكمیلی فرهنگیان
علی الهیار تركمن، معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش شروط عقد قرارداد با بیمه ها برای بیمه تكمیلی فرهنگیان را اعلام نمود و با اشاره به تمدید قرارداد بیمه فرهنگیان تا اختتام ماه جاری اظهار نمود: برای قرارداد جدید بیمه تكمیلی با چند شركت بیمه ای مذاكرات در حال انجام می باشد.البته بیمه ها پیش بینی تاثیر افزایش هزینه های خدمات بهداشت و درمان را روی نرخ های بیمه تكمیلی برای سال آینده دارند و امكان دارد برای همه و نه فقط برای آموزش و پرورش، میزانی از افزایش نرخ حق بیمه را لحاظ كنند.وضعیت بارش ها در زمستان ۹۷
ایمان بابائیان، سرپرست پژوهشكده اقلیم شناسی شرایط آب و هوایی با اشاره به اینكه بارش های آذر ماه بیش از اندازه نرمال خواهد بود، اظهار داشت: بر خلاف بارش های بیشتر از نرمال و گاهی سیل آسا در دو ماه ابتدایی فصل پاییز، وضعیت بارش در فصل زمستان در محدوده نرمال تا كمتر از نرمال پیش بینی میگردد.
این كارشناس هواشناسی اشاره كرد: با لحاظ بارش های پیش بینی شده برای ماه آذر میانگین بارش فصل پاییز بیشتر از نرمال خواهد بود اما در این بازه زمانی بارندگی در استان های واقع در جنوب شرق و شمال غرب همچون سیستان و بلوچستان و اردبیل در محدوده كمتر از نرمال تا نرمال مورد انتظار است.


پیش بینی بارش باران و وزش باد در شمال و غرب كشور
سازمان هواشناسی با صدور اطلاعیه ای از بارش باران، وزش باد و احتمال آبگرفتگی معابر در شمال و غرب كشور آگاهی داد.
در اطلاعیه سازمان هواشناسی آمده است: «با توجه به نقشه های پیش یابی هواشناسی، از بعدازظهر جمعه (۹ آذرماه) با ورود سامانه بارشی از شمال غرب و غرب به كشور روزهای جمعه و شنبه در مناطقی از سواحل دریای خزر، شمال غرب سپس غرب كشور بارش باران، وزش باد و احتمال آبگرفتگی معابر عمومی رخ خواهد داد.

به گزارش رژیم آسان به نقل از ایسنا، پربازدیدترین اخبار اداره اجتماعی در ۲۴ ساعت گذشته به شرح زیر است:
وضعیت بارش ها در زمستان ۹۷
چه كسانی باید تست تشخیص ایدز دهند؟
چهارراه ولیعصر برای عابرین باز می شود؟
ممنوعیت برگزاری جشن های لاكچری در مهدهای كودك
جمعه سامانه بارشی جدید وارد كشور می شود

1397/09/08
15:58:53
5.0 / 5
4487
تگهای خبر: بیمار , بیماری , خدمات , درمان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۳
رژیم آسان - easy Diet
easydiet.ir - حقوق مادی و معنوی سایت رژیم آسان محفوظ است

رژیم آسان

رژیم غذایی لاغری آسان