معاون امور استان های مجمع خیرین سلامت عنوان كرد

جذب ۱۱۰ هزار نفر در مجمع خیرین سلامت كشور

جذب ۱۱۰ هزار نفر در مجمع خیرین سلامت كشور رژیم آسان: معاون امور استان های مجمع خیرین سلامت كشور اظهار داشت: تا آخر سال قبل بالغ بر ۱۱۰ هزار نفر خیر جذب مجمع خیرین سلامت كشور شده اند و با این مجمع مشاركت خیرخواهانه دارند.


به گزارش رژیم آسان به نقل از ایسنا، اسماعیل غنیان در آئین برگزاری دومین دوره انتخابات هیئت مدیره مجمع خیرین سلامت شهرستان های ساوه و زرندیه با اشاره به گذشت بیش از ده سال از آغاز فعالیت مجمع خیرین سلامت كشور به صورت رسمی، عنوان كرد: تا آخر سال ۹۶ بالغ بر ۶۰۰۰ میلیارد ریال توسط خیرین به حوزه سلامت كشور كمك مالی شده است.
وی با تاكید بر اینكه مجمع خیرین سلامت یكی از بازوان محكم برای ارتقاء سلامت در جامعه است، خاطرنشان كرد: خیرین در ساخت مراكز درمانی و بهداشتی در بیشتر شهرهای كشور مشاركت داشته اند.
غنیان افزود: هم اكنون در ۳۰۰ نقطه از شهرهای كشور مجمع خیرین سلامت شعبه دارند و رویكرد این مجمع در احداث مراكز بهداشتی و درمانی به صورت خیرمحور است به گونه ای كه خیرین به صورت مستقیم در نحوه تعریف و اجرای پروژه های درمانی نظارت و مشاركت دارند.
ایشان در ادامه با تاكید بر بهره مندی از تمامی ظرفیت ها در اجرای برنامه ها و فعالیت های مجمع خیرین سلامت كشور اظهار نمود: استفاده از ظرفیت بانوان و هم حركت در حوزه تحقیقاتی و پژوهشی از مهمترین رویكردهای مجمع خیرین سلامت كشور در تمامی شهرهاست.
غنیان با اشاره به ظرفیت بالای ساوه و زرندیه در حوزه مشاركت های مردمی خاطرنشان كرد: مردم نوعدوست این دو شهرستان ظرفیت عظیمی در تامین نیازهای درمانی و بهداشتی دارند و بخش اعظمی از نیازهای شهرستان با استفاده از مشاركت خیرین تامین شده است.
در انتها جلسه، انتخابات صورت پذیرفت كه نهایتا مهدی عسگریان، عزیزالله امینیان، محمد شرافت، حسام الدین شهیدی، محمد نادی، حسین ناصری و محمدتقی كشاورزی بعنوان اعضای اصلی هیئت مدیره و محسن مقدم و علی جراحی بعنوان عضو علی البدل هیئت مدیره با رای اكثریت انتخاب شدند.
همینطور ابوالفضل صبوحی و محمد اقبال بعنوان بازرس اصلی و عباس لشكری بعنوان بازرس علی البدل انتخاب شدند.
انتخابات هیئت رئیسه مجمع هم برگزار گردید و محمد نادی بعنوان رئیس هیئت مدیره، سیدجلال شاهرخ بعنوان مدیر عامل و حسین ناصری هم بعنوان خزانه دار انتخاب شدند.
1397/05/30
17:55:18
5.0 / 5
4538
تگهای خبر: درمان , سلامت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
رژیم آسان - easy Diet
easydiet.ir - حقوق مادی و معنوی سایت رژیم آسان محفوظ است

رژیم آسان

رژیم غذایی لاغری آسان