دكتر ولایتی اعلام كرد

برنامه دانشگاه آزاد برای جذب و بورسیه نخبگان

برنامه دانشگاه آزاد برای جذب و بورسیه نخبگان رژیم آسان: رئیس هیات امنا و هیات موسس دانشگاه آزاد اسلامی با اشاره به اهمیت تولید رشته های جدید و بین رشته ای در این دانشگاه عنوان كرد: بر مبنای برنامه جدید دانشگاه آزاد به دنبال جذب نخبگان در قالب عضو هیات علمی دراین دانشگاه هستیم كه در این راستا بیش از ۱۴ هزار نخبه جمع شده اند كه ۶۰ درصد آنها از فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد هستند.به گزارش رژیم آسان به نقل از ایسنا، دكتر ولایتی در نشست خبری روز ملی اهدای عضو، ضمن اشاره به ۳۱ اردیبهشت و سالگرد تاسیس دانشگاه آزاد اسلامی اظهار نمود: دانشگاه آزاد بزرگترین دانشگاه حضوری جهان است كه بین یك میلیون و ۴۰۰ تا یك میلیون و ۶۰۰ هزار دانشجو، ۴۰۰ واحد دانشگاهی و ۶۰۰ مدرسه در قالب سازمان سما دارد. در مجموع حدودا ۱۰۰۰ واحد آموزشی زیرمجموعه دانشگاه آزاد فعالیت می كند و با در نظر گرفتن دانش آموزان سازمان سما حدودا دو میلیون دانشجو و دانش آموز در دانشگاه آزاد تحصیل می كنند.

وی با اشاره به اهمیت تولید رشته های جدید و بین رشته ای در دانشگاه آزاد عنوان كرد: بر مبنای برنامه جدید دانشگاه به دنبال جذب نخبگان در قالب عضو هیات علمی دراین دانشگاه هستیم كه در این راستا بیش از ۱۴ هزار نخبه جمع شده اند كه ۶۰ درصد آنها از فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد هستند.

وی اضافه كرد: این نخبگان در دانشگاه بورسیه می شوند تا بتوان در آینده در امر آموزش و در قالب عضو هیات علمی از آنان بهره برد. به عبارت دیگر با این كار می توان مانعی برای فرار مغزها از كشور تولید كرد.

ولایتی با اشاره به اینكه تاسیس دانشگاه آزاد تحصیل در آموزش عالی كشور را تسهیل كرد، عنوان كرد: دانشگاه آزاد به دنبال آن است كه با تاسیس تلویزیون اینترنتی در جهت تقویت و گسترش آموزش مجازی در رشته هایی كه به كار عملی احتیاج ندارند، اقدام نماید.

رئیس هیات امنا و هیات موسس دانشگاه آزاد اسلامی همینطور با اشاره به انجام آزمون های مشترك وزارت بهداشت برای دانشجویان پزشكی در دانشگاه های دولتی و غیر دولتی عنوان كرد: با برگزاری این آزمون ها فارغ التحصیلان گروه پزشكی در دانشگاه های دولتی و غیردولتی از نظر كیفیت فرقی با هم ندارند و مشابه هم هستند. با این حال دانشگاه آزاد به دنبال آن است كه با تولید قابلیت های لازم در مقاطع تخصصی و فوق تخصصی هم از وزارت بهداشت مجوزهای لازم را دریافت كند.
1397/02/30
15:04:06
5.0 / 5
4621
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۲
رژیم آسان - easy Diet
easydiet.ir - حقوق مادی و معنوی سایت رژیم آسان محفوظ است

رژیم آسان

رژیم غذایی لاغری آسان