معاون وزارت بهداشت اعلام كرد

تكمیل پرونده الكترونیك سلامت، اولویت مهم وزارت بهداشت

تكمیل پرونده الكترونیك سلامت، اولویت مهم وزارت بهداشت رژیم آسان: معاون بهداشت وزارت بهداشت اظهار داشت: یكی از مهم ترین اولویت های وزارت بهداشت در این دوره، تكمیل پرونده الكترونیك سلامت است و در این راستا سه سامانه در حال ثبت اطلاعات سلامت مردم هستند كه اطلاعات بالغ بر ۷۷ میلیون نفر در این سامانه ها ثبت شده است.


به گزارش رژیم آسان به نقل از ایسنا، دكتر علیرضا رییسی تصریح كرد: از ۷۷ میلیون نفری كه اطلاعات آنها در سامانه های وزارت بهداشت ثبت شده، حدود ۵۰ میلیون نفر حداقل یك بار خدمت بهداشتی را در واحدهای بهداشتی دریافت كرده اند.
وی خاطرنشان كرد: سامانه های ثبت پرونده الكترونیك سلامت در حال رفع ایرادات و نقصها هستند و باید توسعه پیدا كنند تا در سطوح دو و سه خدمات به پرونده الكترونیك سلامت در سطح بیمارستان ها و بخش خصوصی متصل شوند.
معاون بهداشت وزارت بهداشت یكی از برنامه های آینده این معاونت را استفاده از استارت آپ ها و اپلیكشن های تلفن همراه عنوان نمود و اظهار داشت: مردم، خیلی از اطلاعات اولیه و ابتدایی كه با استفاده از اپلیكیشن هایی كه بر روی تلفن همراه و تبلت نصب می گردد را می توانند وارد كنند تا در پرونده الكترونیك آنها ثبت گردد تا از مراجعات غیرضرور كاسته شود.
رییسی افزود: اپلیكیشن های تلفن همراه در حوزه پرونده الكترونیك سلامت، پل ارتباطی بین وزارت بهداشت و مردم خواهند بود تا وزارت بهداشت بتواند با كمك آنها، راهنمایی ها و سفارش های لازم در مورد مراقبت های بهداشتی، بیماری ها و ارجاعات مورد نیاز را به مردم عرضه نماید.1396/11/14
16:02:46
5.0 / 5
4680
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳
رژیم آسان - easy Diet
easydiet.ir - حقوق مادی و معنوی سایت رژیم آسان محفوظ است

رژیم آسان

رژیم غذایی لاغری آسان