رئیس سازمان غذا و دارو:

واردات فایزر نداشته ایم

واردات فایزر نداشته ایم به گزارش رژیم آسان رئیس سازمان غذا و دارو، تصریح کرد: تابحال سابقه واردات رسمی واکسن فایزر به کشور نداشته ایم؛ ازاین رو شک نکنید آنچه بعنوان فایزر در بازار آزاد و ناصرخسرو فروخته می شود، تقلبی است.


به گزارش رژیم آسان به نقل از ایسنا، دکتر محمدرضا شانه ساز درباره ادعای وجود واکسن کرونای فایزر در بازار ایران، اظهار داشت: ما به همه منابع معتبر واکسن همچون فایزر اروپا که برای شرکت بایون تک است، معرفی نامه و مجوز برای واردات داده ایم؛ با این وجود، اینکه اعلام می کنند در بازار ناصرخسرو فایزر وجود دارد، واقعاً درست نیست. مردم مطمئن باشند اگر کسی واکسنی بعنوان فایزر به دست مصرف کننده می دهد، آن واکسن تقلبی است.
وی ادامه داد: حتی روابط عمومی فایزر آمریکا در اطلاعیه ای اعلام نمود که فایزر صرفا از جانب دولت ها خرید و فروش می شود و تابحال ما به هیچ بخش خصوصی فایزر نداده ایم. حتی در این اطلاعیه اعلام نمودند آنچه در بازار ایران بعنوان فایزر اعلام شده، تقلبی است.
شانه ساز اظهار داشت: باید توجه کرد که دمای نگهداری فایزر منفی ۷۰ درجه سانتی گراد است و شرایط ویژه ای برای حمل و نقل دارد؛ ازاین رو خواهش می کنم مردم این فریب را باور نکنند.
بنابر اعلام کانال تلگرامی وبدا، شانه ساز تصریح کرد: تابحال سابقه واردات رسمی فایزر به کشور را نداشته ایم؛ ازاین رو شک نکنید چیزی که بعنوان فایزر فروخته می شود، تقلبی است.
منبع:

1400/06/19
13:44:53
5.0 / 5
189
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۴
رژیم آسان - easy Diet
easydiet.ir - حقوق مادی و معنوی سایت رژیم آسان محفوظ است

رژیم آسان

رژیم غذایی لاغری آسان