مدیرعامل سازمان بیمه سلامت:

تعجیل در حذف دفترچه بیمه سبب نارضایتی مردم می شود

تعجیل در حذف دفترچه بیمه سبب نارضایتی مردم می شود مدیرعامل سازمان بیمه سلامت ایران با اعلان اینکه حذف دفترچه بیمه به صورت گام به گام خواهد بود، اظهار داشت: تعجیل در حذف دفترچه سبب نارضایتی مردم می شود و می خواهیم با آگاهی کامل این برنامه را اجرائی نماییم.


به گزارش رژیم آسان به نقل از ایسنا و بنابر اعلام پایگاه خبری سازمان بیمه سلامت ایران، بامداد امروز جلسه شورای مدیران سازمان بیمه سلامت ایران با حضور مدیرعامل سازمان بیمه سلامت بمنظور ارائه گزارشی از اقدامات صورت گرفته انجام شد.
دکتر محمد مهدی ناصحی در این نشست با تاکید بر اینکه این سازمان باید تا اختتام دولت تمام توان و انرژی خودرا به کار گیرد تا برنامه های مهم در دست اجرا را به نتیجه برساند، اضافه کرد: بحث پوشش بیمه ای خدمات توانبخشی، اجرای نسخه نویسی و نسخه پیچی الکترونیک و به خصوص اجرای نظام ارجاع که لازمه پیشبرد برنامه پزشک خانواده و استقرار پرونده الکترونیک سلامت از کارهای مهم و در اولویت سازمان بیمه سلامت است که باید با عمق بخشی و ایجاد مشوق ها تمام تلاش خودرا برای به نتیجه رساندن این اقدامات به کار گیریم.
وی درباب حذف دفترچه های بیمه سلامت نیز بیان کرد: این اقدام مقرر است به صورت گام به گام صورت گیرد؛ چونکه هنوز آموزش های لازم به ارائه دهندگان خدمت داده نشده است و اصل موضوع بر این است که گیرندگان و ارائه دهندگان خدمت به درستی درباب مزایای اجرای این طرح باتوجه به شیوع بیماری کرونا توجیه شوند.
مدیرعامل سازمان بیمه سلامت ایران افزود: بدون شک تعجیل در حذف دفترچه سبب نارضایتی مردم می شود که ما به دنبال آن نیستیم و می خواهیم با آگاهی کامل این برنامه را اجرائی نماییم. همین طور تمام تلاش بیمه سلامت ارائه خدمات مناسب به بیمه شدگان به خصوص افراد نیازمند است تا در این شرایط مشکلی از بابت دریافت خدمات درمانی نداشته باشند.1399/11/30
11:57:33
0.0 / 5
942
تگهای خبر: آموزش , بیمار , بیماری , پزشك
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۴
رژیم آسان - easy Diet
easydiet.ir - حقوق مادی و معنوی سایت رژیم آسان محفوظ است

رژیم آسان

رژیم غذایی لاغری آسان