افزایش بی سابقه ماموریت های اورژانس در استان مركزی

افزایش بی سابقه ماموریت های اورژانس در استان مركزی رژیم آسان: مركزی رئیس مركز اورژانس پیش بیمارستانی دانشگاه علوم پزشكی اراك از افزایش بی سابقه تعداد ماموریت های اورژانس و فوریت های پزشكی در استان بعد از شیوع ویروس كرونا آگاهی داد.


به گزارش رژیم آسان به نقل از ایسنا، برمبنای اعلام علوم پزشکی اراک، دکتر پریا بهرامی اظهار داشت: تماس هایی که منجر به ماموریت می شوند در مقایسه با زمان مشابه سال قبل، دو برابر افزایش و میزان ماموریت ها نیز ۳۵ درصد افزایش داشته است.
وی ادامه داد: از زمان شیوع بیماری کرونا، ماموریت های اورژانس پیش بیمارستانی افزایش شایان توجهی داشته است.
وی با اشاره به اینکه تعداد ماموریت های تنفسی و عفونی استان نیز ۲۵ درصد افزایش یافته است، اشاره کرد: بمنظور حفظ جان بیماران و پرسنل اورژانس انجام تمام ماموریت ها با رعایت دقیق پروتکل های بهداشتی انجام می شود.
بهرامی اشاره کرد: همچون این موارد، زدن ماسک برای فرد مشکوک، خودداری از همراهی همراهان بیمار جز در موارد ناهوشیاری و اطفال در کابین و ضدعفونی کابین و وسایل اورژانس پس از انتقال هر بیمار است.
وی تصریح کرد: باتوجه به ترس و اضطراب به وجود آمده در بین مردم به سبب افزایش قدرت و سرعت این ویروس و تکمیل ظرفیت بیمارستان ها، تماسهای مشاوره ای مردم نیز با پایگاه اورژانس افزایش شایان توجهی داشته است.
رئیس مرکز اورژانس پیش بیمارستانی دانشگاه علوم پزشکی اراک همین طور نقش واحد MCMC را در دوران کرونا بسیار مهم دانست و اضافه کرد: واحد MCMC یا همان واحد پایش و مراقبت های بالینی روزانه تمامی آمار مبتلا به کرونا به تفکیک میزان بستری، متوفیان و خدمات سرپایی را جمع آوری کرده و انتشار می دهد.
وی اظهار داشت: بتازگی نیز با رعایت تمامی نکات بهداشتی بیماران کرونایی که با تصمیم مسئولان، با اتوبوس آمبولانس از بیمارستان امیرالمومنین(ع) به بیمارستان آیت الله خوانساری و همین طور بیماران هماتولوژی از بیمارستان آیت الله خوانساری به بیمارستان امیرکبیر منتقل شدند.
منبع:

1399/08/14
21:25:29
5.0 / 5
1096
تگهای خبر: بیمار , بیماری , پزشك , خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
رژیم آسان - easy Diet
easydiet.ir - حقوق مادی و معنوی سایت رژیم آسان محفوظ است

رژیم آسان

رژیم غذایی لاغری آسان