تسویه مطالبات معوق بیمارستانها توسط تامین اجتماعی

تسویه مطالبات معوق بیمارستانها توسط تامین اجتماعی به گزارش رژیم آسان مدیركل درمان غیرمستقیم سازمان تأمین اجتماعی اظهار داشت: امسال ۱۵ هزار و ۲۵۰ میلیارد تومان به مراكز درمانی طرف قرارداد با این سازمان پرداخت شده است كه ۸۲۰۰ میلیارد تومان آن به دانشگاه های علوم پزشكی بوده است.


به گزارش رژیم آسان به نقل از ایسنا، دكترشهرام غفاری اظهار نمود: با انعقاد تفاهم نامه سازمان تأمین اجتماعی و وزارت بهداشت شاهد ایجاد تغییرات مثبتی در پرداخت مطالبات بیمارستان های دانشگاهی هستیم و علاوه بر پرداخت مطالبات جاری برای پرداخت و تسویه مطالبات معوق هم درحال اقدام هستیم.
وی با اشاره به اینكه امسال حدود ۷۰۰۰ میلیارد تومان به مراكز خصوصی طرف قرارداد با سازمان تأمین اجتماعی پرداخت شده است، اضافه كرد: مجموع مطالبات باقی مانده سال جاری مراكز درمانی ۳۲۰۰ میلیارد تومان است كه ۱۷۰۰ میلیارد تومان آن مربوط به وزارت بهداشت و ۱۵۰۰ میلیارد تومان مربوط به بخش خصوصی است.
غفاری افزود: مطالبات وزارت بهداشت و بخش خصوصی از سازمان تأمین اجتماعی كه معوق شده است و مربوط به سنوات قبل است حدود ۲۳۰۰ میلیارد تومان است. از این مبلغ ۱۲۰۰ میلیارد تومان مربوط به مطالبات وزارت بهداشت است و ۱۱۰۰ میلیارد تومان هم مربوط به بخش خصوصی است.
وی ادامه داد: مجموع مطالبات وزارت بهداشت بر مبنای مستنداتی كه تحویل سازمان تأمین اجتماعی شده حدود ۲۹۰۰ میلیارد تومان است.
مدیركل درمان غیرمستقیم سازمان تأمین اجتماعی با تشكر از مراكز درمانی طرف قرارداد این سازمان بابت عرضه خدمات به آحاد جامعه بخصوص بیمه شدگان این سازمان، اظهار داشت: سازمان تأمین اجتماعی با ۴۸ هزار عرضه دهنده خدمت طرف قرارداد است كه شامل بیشتر از ۲۰هزار پزشك، ۱۰ هزار داروخانه و ۹۰۰بیمارستان همچون ۷۰۰ بیمارستان دانشگاهی است.
به گزارش اداره كل روابط عمومی سازمان تأمین اجتماعی، غفاری بیمارستان های دانشگاهی را از مهمترین تأمین كنندگان خدمات درمانی بیمه شدگان تأمین اجتماعی برشمرد و اضافه كرد: سازمان تأمین اجتماعی با ۶۱ دانشگاه علوم پزشكی سراسر كشور طرف قرارداد است.1398/10/02
23:56:58
5.0 / 5
4420
تگهای خبر: بیمار , پزشك , خدمات , دارو
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۱
رژیم آسان - easy Diet
easydiet.ir - حقوق مادی و معنوی سایت رژیم آسان محفوظ است

رژیم آسان

رژیم غذایی لاغری آسان