رییس مركز رشد و نوآوری دانشگاه خبر داد

تولید ۳۷ محصول حوزه پزشكی بازساختی در یكی از شركتهای دانش بنیان

تولید ۳۷ محصول حوزه پزشكی بازساختی در یكی از شركتهای دانش بنیان به گزارش رژیم آسان رئیس مركز رشد و نوآوری دانشگاه علوم پزشكی ایران از ثبت و تولید انبوه ۳۷ محصول در زمینه پزشكی بازساختی از جانب یكی از شركتهای دانش بنیان اطلاع داد.


به گزارش رژیم آسان به نقل از ایسنا، دكتر پورنیك با بیان این كه معید دهقانپور، جوان ۲۹ ساله و فارغ التحصیل رشته برق و الكترونیك و مدیر شركت دانش بنیان مذكور موفق به تولید ۳۷ محصول در زمینه ساخت محصولات حوزه سلامت و درمان بر مبنای جدیدترین تكنولوژی های دنیا شده است، اظهار نمود: مهندس دهقانپور جزو نخبگان كشور و اعضای فناور است كه در حوزه سلامت فعالیت می كند و محصولاتی را كه تولید كرده، در بازار وجود دارند.

وی ادامه داد: بنابراین با نظر رئیس دانشگاه از وی دعوت كردیم تا از تجربیاتشان در حوزه های مختلف دانشگاه استفاده نماییم، مباحثی همچون تفكر و سیاست گذاری سلامت، توسعه صنعتی دانشگاه، فرهنگ سازی و حوزه تسهیل گری و ایجاد انگیزش در اكوسیستم فناوری در دستور كار قرار دارد.

پورنیك خاطرنشان كرد: لوح یادبودی از سوی دكتر كوهپایه زاده، رئیس دانشگاه تقدیم مهندس دهقانپور شد.

مهندس دهقانپور هم اظهار نمود: در جهت عرضه خدمات با كیفیت بالا و هزینه پایین به بیماران، ۳۷ محصول در زمینه پزشكی بازساختی و سلول درمانی تولید كردم.

وی اظهار داشت: محصولات تولید شده در حوزه های درمان و پانسمان زخم، درد، پوست و مو، زنان و مردان است كه تكنولوژی مربوط به آنها را در ایران بومی سازی كردم. در واقع پس از بررسی مشكلات و شناسایی نیازها، دستگاه های مربوطه تولید شد كه هم سیكل درمان را تسریع می بخشند و هم در كاهش هزینه های درمانی موثرند.

بر مبنای اعلام روابط عمومی دانشگاه علوم پزشكی ایران، برگزاری كارگاه های آموزشی در مورد سبد كامل تكنولوژی (روش استفاده، مواد مصرفی و كاربرد محصول) برای پزشكان و محققان به صورت مجانی از دیگر افتخارات مهندس دهقانپور است كه این دوره های آموزشی در سایر كشورها با هزینه بالا برگزار می گردد.

به قول مهندس دهقانپور، وی در خلال این مسیر كاملاً متكی به خود بوده و ازحمایت های معاونت علمی وفناوری ریاست جمهوری و وزارت بهداشت استفاده نكرده است.

وی خطاب به پژوهشگران تصریح كرد: افراد نباید فقط به انجام پروژه توجه نمایند، بلكه آنچه حائز اهمیت می باشد، این است كه پژوهش و تولید محصول بر مبنای نیاز جامعه باشد.
1398/04/26
14:53:17
5.0 / 5
4512
تگهای خبر: آموزش , بیمار , پزشك , تكنولوژی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳
رژیم آسان - easy Diet
easydiet.ir - حقوق مادی و معنوی سایت رژیم آسان محفوظ است

رژیم آسان

رژیم غذایی لاغری آسان