رئیس كتابخانه مركزی همدان با قصور پزشكی جانباخته؟

رئیس كتابخانه مركزی همدان با قصور پزشكی جانباخته؟ به گزارش رژیم آسان مدیركل پزشكی قانونی استان همدان از مرگ مادری بعد از زایمان در بیمارستان اطلاع داد.


دكتر علی احسان صالح در گفت وگو با ایسنا در تشریح این خبر اظهار نمود: بامداد روز گذشته یك مادر بعد از زایمان در بیمارستان جان باخت كه علت مرگ آن توسط پزشكی قانونی در دست بررسی می باشد.
وی با اشاره به اینكه نمونه برداری از این فرد صورت گرفته است، خاطرنشان كرد: امكان دارد این مادر بر اثر آمبولی لخته خون یا آمبولی مایع آمونیاتیك جان باخته باشد.
صالح در پاسخ به اینكه خانواده متوفی اعلام نموده اند دخترشان بعد از تزریق آمپول نفسش گرفت، صورتش كبود شد و به كما رفت، عنوان كرد: نمی توان در این زمینه تا زمان بررسی نمونه ها و انجام آزمایشات لازم اظهار نظر كرد و امكان دارد این مورد بین یك تا دو ماه به طول انجامد.
مدیركل پزشكی قانونی استان همدان درباره اینكه بنا به قول خانواده متوفی، حساسیت دخترشان به آمپول تزریقی اعلام شده بود و بر اثر این قصور عزیزشان جان باخته، عنوان كرد: حساسیت قابل كنترل است و نمی توان قطعی گفت به این دلیل فوت كرده و بعد از بررسی تكمیلی نتیجه نهایی اعلام می گردد.
متوفی منصوره حسینی شعار، رئیس كتابخانه مركزی همدان حدودا 35 ساله بوده كه بعد از تولد اولین فرزندش در بیمارستان بوعلی همدان جان باخت.
1397/09/23
12:48:11
5.0 / 5
4607
تگهای خبر: بیمار , پزشك , فوت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
رژیم آسان - easy Diet
easydiet.ir - حقوق مادی و معنوی سایت رژیم آسان محفوظ است

رژیم آسان

رژیم غذایی لاغری آسان