رئیس مركز تحقیق و توسعه بیورزونانس تاكید كرد

مسكن ها بی تاثیر بر سردردهای ناشی از حالات روحی، رسوب فلزات سنگین و مواد شیمیایی هوا عامل سردرد

مسكن ها بی تاثیر بر سردردهای ناشی از حالات روحی، رسوب فلزات سنگین و مواد شیمیایی هوا عامل سردرد رژیم آسان: رئیس مركز تحقیق و توسعه بیورزونانس در كنفرانس درمان های نوین سردرد با نگاه ویژه به سالمندان به علل سردرد از دیدگاه ارتعاش سلولی و تشریح روش بیورزونانس پرداخت و با اشاره به اینكه رسوب فلزات سنگین و مواد شیمیایی موجود در هوا از عوامل مهم سردرد هستند، تصریح كرد: كلیه داروهای شیمیایی و مسكن ها بر روی برخی عوامل سردرد همچون انگل یا حالات روحی- روانی همچون خشم بی تاثیر هستند.به گزارش رژیم آسان به نقل از ایسنا، دكتر حمیدرضا طاهری یگانه در این كنفرانس با اشاره به اینكه اساس بیورزونانس دیدگاه طب كل نگر و تشخیص فیزیولوژی بیماری است تصریح كرد: دستگاه های بیورزونانس می توانند امكان تشخیص بیماری را فراهم آورند.

وی بیورزونانس را تمایل سیستم به نوسان در فركانس رزونانس یا تشدید دانست و تشریح كرد: با استفاده از دستگاه فوق ارتعاشات سلولی سالم به بدن ارسال شده و اگر رزونانس دیده شود، سلول سالم و در غیر این صورت بیمار است.

رئیس مركز تحقیق و توسعه بیورزونانس افزود: هارولد ساكسون بور برای اولین بار ثابت كرد كه همه سلول ها دارای ارتعاش سلولی هستند و تغییر آن به مفهوم بیماری است. ازاین رو اندامی بیمار است كه از ارتعاش سلولی خارج شده باشد.

طاهری یگانه با اشاره به اینكه علایم تغییر ارتعاش سلولی امكان دارد دیرتر بروز پیدا كند، تصریح كرد: ازاین رو می توان در صورت مشاهده ارتعاشات غیرقانونی برخی علایم را پیش بینی كرده و به بیمار در پیشگیری از بیماری كمك كرد.

وی تصریح كرد: حداقل كمكی كه در این سیستم به پزشك می شود، این است كه بداند در كجای بدن چه ایرادی وجود دارد.

رئیس مركز تحقیق و توسعه بیورزونانس موارد كاربرد ارتعاشات سلولی در حوزه تشخیص بیماری ها را بررسی و تشخیص آلرژی ها، استرس ها و استرسورها، تاثیرات سوء امواج رادیواكتیو و الكترومغناطیس، سلامت ارگان ها، كمبود مواد معدنی، تاثیر فلزات سنگین بر بدن، مشكلات متابولیك، مشكلات هورمونی و مشكلات سیستم ایمنی عنوان نمود.

طاهری یگانه روش فوق را بدون ضرر حلقه تهاجمی توصیف كرد و اظهار داشت: در این روش احتمال ۷۵ تا ۸۰ درصدی تشخیص عامل سردرد وجود دارد، ضمن آنكه امكان پذیربودن یا نبودن جراحی هم قابل تشخیص می باشد.

وی سپس به برخی عوامل تولیدكننده سردرد از منظر ارتعاشات سلولی پرداخت و اظهار نمود: همچون این عوامل می توان به وجود پاتوژن ها و انگل ها در كبد و روده انسان تغییر پی اچ اندام های بدن به خصوص مغز، مصرف مداوم محرك های دخانی، افزایش تحریك فرآیند فركانس های مغزی، كاهش میزان آب مورد نیاز بدن، وجود سموم شیمیایی و سنگین در هوا و عوامل روحی و روانی اشاره نمود.

رئیس مركز تحقیق و توسعه بیورزونانس خاطرنشان كرد: مورد آخر از علت های مهم سردرد به شمار می آید كه در روش بیورزونانس قابل تشخیص می باشد. همینطور باید توجه داشت كه كلیه داروهای شیمیایی و مسكن ها بر روی برخی عوامل سردرد همچون انگل و یا حالات روحی- روانی همچون خشم بی تاثیر هستند.

در آخر درمان تشخیصی بیورزونانس را اعمال ارتعاشات مغناطیسی تنظیم كننده بر مغز توصیف كرد و اظهار داشت: این روش شبیه به بیوفیدبك بوده و برای سالمندان قابل استفاده می باشد.
1397/07/16
22:40:43
5.0 / 5
4520
تگهای خبر: بیمار , بیماری , پزشك , تولید
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۵
رژیم آسان - easy Diet
easydiet.ir - حقوق مادی و معنوی سایت رژیم آسان محفوظ است

رژیم آسان

رژیم غذایی لاغری آسان