قاضی پور: حاضرم به خاطر تولید ملی و كارگر ایرانی اعدام شوم

قاضی پور: حاضرم به خاطر تولید ملی و كارگر ایرانی اعدام شوم رژیم آسان: رئیس فراكسیون كارگری مجلس شورای اسلامی با تاكید بر اینكه اجازه نمی دهم تولیدی كه با این همه زحمت و مشقت سرپا ایستاده توسط چهار نفر دلال صافی دیالیز زمین بخورد؛ اظهار داشت: حاضرم به خاطر تولید ملی و كارگر ایرانی شلاق بخورم و حتی اعدام شوم.


به گزارش رژیم آسان به نقل از ایسنا، نادر قاضی پور در جلسه علنی امروز (سه شنبه) مجلس در سوال از وزیر بهداشت و درمان از وی پرسید: چرا با وجود تولید صافی دیالیز در كشور مجوز واردات داده اید؟

وی ادامه داد: آنچه وزیر در جلسه امروز گفت كذب محض است. سخنان ایشان مستند نیست اما مدارك ما در اختیار رئیس كمیسیون بهداشت و درمان مجلس قرار دارد.

نماینده مردم ارومیه با بیان این ادعا كه وزیر بهداشت و درمان نابودی تولید داخلی را دنبال می كند، ادامه داد: پشتیبانی از كالای ایران خط قرمز ماست. جای شرم دارد به جای پشتیبانی از تولیدكنندگان صافی دیالیز، چند میلیارد بدهی شان به تولیدكنندگان را باز پرداخت نمی كنند و حتی كالای خارجی وارد می كنند. آقای وزیر از بین بردن سرمایه های داخلی چه افتخاری دارد؟

این عضو كمیسیون صنایع و معادن مجلس اظهار داشت: چند كارخانه داخلی سالانه ۱۲.۵ میلیون صافی دیالیز تولید می كند اما «وزیر وارداتی» به فكر تولید نیست. هر جا نشسته است گفته « من باید به فكر سلامتی بیمارانم باشم نه پشتیبانی از كالای داخلی» البته طبیعی است وقتی شما خودتان نماینده برند مرسدس بنز آمریكا كه سهام آن در اختیار صهیونیستها است، هستید، تولید كالای ایرانی در چشمتان بی ارزش است.

قاضی پور در ادامه مدعی شد: مشاور امور دیالیز شما درخواست واردات یك میلیون دیالیز چینی را داد اما كمیسیون بهداشت و درمان مجلس مخالفت كرد و اجازه واردات آن را نداد. صافی های چینی صدمه های جدی به بیماران زده است. شما كه تا این حد بر سر جان مردم قسم می خورید چرا سلامتی مردم را با صادر كردن مجوز واردات دیالیزهای چینی به خطر انداخته اید؟

وی آغاز فعالیت كارخانجات تولید صافی دیالیز در كشور را باعث كاهش قیمت چشم گیر دیالیزهای وارداتی به كشور دانست و اضافه كرد: به محض آغاز تولید دیالیز در ایران قیمت دیالیزهای وارداتی به ایران به نصف و حتی به كمتر از نصف كاهش پیدا كرد و حتی وزیر وارداتی به دنبال شكستن كمر تولیدكنندگان دیالیز داخلی است. آیا شما پیرو مقام معظم رهبری در مسئله پشتیبانی از كالای ایرانی هستید؟ نه، شما خدمتگزار واردات هستید.

وی در بخش دیگری از سخنانش با رد توده ای یا منافق بودن اظهار داشت: بنده نه توده ای هستم و نه موافق. مرگ بر توده ای های سابق و منافقان حاضر. بنده سالهای سال جنگیدم و افتخار می كنم كه سرباز نظام هستم.

نماینده مردم ارومیه قیمت گذاری تجهیزات پزشكی را برعهده وزارت بهداشت و درمان دانست و اضافه كرد: اگر قیمتها در بازار دو سه برابر است قیمت گذاری توسط وزارت بهداشت انجام می گردد.

این عضو كمیسیون صنایع و معادن مجلس بار دیگر با بیان نقل قولی از سید حسن قاضی زاده هاشمی مدعی شد: شما در كمیسیون بهداشت و درمان به تولیدكنندگان نسبت «دزد» دادید كارگران ایرانی و تولید ملی ناموس من هستند و هر كس به آنها تهمت دزدی بزند بنده هم می گویم خودت شاه دزدی.

وی با اشاره به اینكه اگر پشتیبانی از واردات برای بهبود چرخه تولید داخلی انجام می گرفت مملكت گلستان شده بود، ادامه داد: اگر در مورد بی توجهی به ممنوعیت واردات اعتماد ندارید از آقای عارف معاون اول رئیس جمهور وقت بپرسید كه وقتی با استفاده از بخشنامه جلوی واردات را گرفت برخلاف بخشنامه ایشان واردات انجام شد.

قاضی پور دمپینگ صافی دیالیز را از اهداف فلج كردن صنعت تولید صافی دیالیز داخلی دانست و ادامه داد: در صورتی كه با استفاده از دمپینگ تولید داخلی هدف قرار گرفته است، تولیدكنندگان صافی دیالیز داخلی در شرایطی كه بالاترین مالیات را پرداخت می كنند موفق شدند كالای خویش را صادر كنند و سودهم ببرند.

وی در انتها تصریح كرد: اجازه نمی دهیم تولیدی كه با این همه زحمت سرپا ایستاده است توسط چهار نفر دلال به زمین بخورد. فراكسیون كارگری مجلس رسما اعلام می كند از هزاران كارگر تولید كننده دیالیز حمایت می كند. بنده را هم با شكایت از قوه قضائیه نترسانید. پیش از شما هم همكارانتان از بنده شكایت كردند حاضرم به خاطر تولید ملی و كارگر ایرانی شلاق بخورم و حتی اعدام شوم.
1397/01/28
14:54:51
5.0 / 5
5771
تگهای خبر: بیمار , تولید , درمان , كالا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳
رژیم آسان - easy Diet
easydiet.ir - حقوق مادی و معنوی سایت رژیم آسان محفوظ است

رژیم آسان

رژیم غذایی لاغری آسان