استاندار بوشهر:

قرارگاه عملیاتی-نظارتی ستاد مقابله با كرونا تشكیل می شود

قرارگاه عملیاتی-نظارتی ستاد مقابله با كرونا تشكیل می شود بوشهر استاندار بوشهر اظهار داشت: بمنظور نظارت و بازرسی دقیق از وضعیت رعایت پروتكل های بهداشتی در استان، قرارگاه عملیاتی، نظارتی و بازرسی ستاد مقابله با كرونا در دستگاه های اجرائی استان بوشهر با همكاری فرمانداران و دانشگاه علوم پزشكی بوشهر تشكیل می شود.


عبدالکریم گراوند در نشست ستاد استانی مقابله با کرونا استان بوشهر با قدردانی از کوشش های مجموعه نیروی انتظامی در مقابله با کرونا اظهار نمود: اگر در استان همکاری و همراهی مردم را شاهد نبودیم وضعیت بمراتب بدتری از نظر مبتلاشدن و فوتی ناشی از شیوع ویروس کرونا در استان داشتیم.
وی بیان کرد: با همکاری مردم و رعایت پروتکل های بهداشتی می توانیم از بحران کرونا عبور نماییم، پس گذر از این شرایط نیازمندی همکاری مردم است و انتظار داریم فرمانداران هم با جدیت مصوبات ستاد استانی کرونا را پیگیری و اجرا کنند.
در این جلسه بعد از بحث و بررسی و پیشنهادات اعضا، موارد زیر بعنوان مصوبه به تصویب رسید.
- بمنظور نظارت و بازرسی دقیق از وضعیت رعایت پروتکل های بهداشتی در استان، قرارگاه عملیاتی، نظارتی و بازرسی ستاد مقابله با کرونا در دستگاه های اجرائی استان بوشهر با همکاری فرمانداران و دانشگاه علوم پزشکی بوشهر تشکیل گردد.
- پیشنهاد ممنوعیت تردد به استان به مدت یکماه از عصر چهارشنبه تا جمعه شب به ستاد ملی مقابله با کرونا ارسال شود.
- ضمن ممنوعیت نصب چادر در سواحل استان، شهرداران موظف به پیگیری و حسن اجرای این مصوبه هستند.
- باتوجه به مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا در مورد تعطیلی مشاغل گروه های ۲، ۳ و ۴ پس از ساعت ۱۸، این مصوبه در شهرهای بوشهر و برازجان عملیاتی شود و مشاغل گروه های فوق بعد از ساعت ۱۸ اجازه فعالیت ندارند.
- مصوبه تعطیلی حضوری مدارس استان که تا اختتام این هفته برقرار بوده در هفته آتی هم ادامه یابد.
- رستوران های بوشهر فقط مجاز به فعالیت به صورت بیرون بر هستند و تالارهای پذیرایی در استان هم از ۲۰ آبان ماه به مدت ۲ هفته دیگر تعطیل خواهند بود.
- بانک ها موظف به ارائه خدمات غیرحضوری الکترونیکی به مشتریان هستند.
- شهربازی ها و پارک های بادی در نقاط مختلف هم به مدت ۲ هفته از ۲۰ آبان ماه تعطیل خواهند بود.
- گروه پیام آوران سلامت با مدیریت دفتر امور اجتماعی استانداری و همکاری هلال احمر و سازمان های مردم نهاد بمنظور تشویق مردم به رعایت پروتکل های بهداشتی تشکیل گردد.1399/08/18
14:06:10
5.0 / 5
1696
تگهای خبر: پزشك , خدمات , دستگاه , رستوران
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۱
رژیم آسان - easy Diet
easydiet.ir - حقوق مادی و معنوی سایت رژیم آسان محفوظ است

رژیم آسان

رژیم غذایی لاغری آسان