رییس اداره بهداشت دهان و دندان وزارت بهداشت اعلام كرد

توزیع 80 دستگاه موبایل كلینیك دندانپزشكی در كشور، عرضه 60 هزار خدمت مجانی در مناطق محروم

توزیع 80 دستگاه موبایل كلینیك دندانپزشكی در كشور، عرضه 60 هزار خدمت مجانی در مناطق محروم رژیم آسان: رییس اداره بهداشت دهان و دندان وزارت بهداشت از توزیع 80 دستگاه موبایل كلینیك دندانپزشكی در كشور اطلاع داد.


به گزارش رژیم آسان به نقل از ایسنا، دكتر حمید صمدزاده اظهار داشت: بیش از شش ماه از توزیع 80 دستگاه موبایل كلینیك دندان پزشكی در سطح كشور و توسعه خدمات دندان پزشكی به نقاط دوردست و محروم می گذرد.


وی اضافه كرد: در این مدت معاونت های بهداشت دانشگاه علوم پزشكی سراسر كشور اقدام به تهیه و تجهیز اقلام سرمایه ای و تهیه مواد مصرفی مورد نیاز كلینیك ها كردند.


وی ادامه داد: همینطور معاونت های بهداشت دانشگاه علوم پزشكی سراسر كشور اقدام به تامین نیروی انسانی مورد نیاز شامل دندان پزشك، دستیار و راننده كرده اند.

صمدزاده بیان كرد: مناطق محروم محدوده هر دانشگاه علوم پزشكی مشخص شده و اولویت بندی صورت پذیرفته و هم اكنون اكثرا در نقاط محروم از مرزهای غربی و شرقی گرفته تا روستاهای دور افتاده به خدمت رسانی مشغولند و بیش از 23 روز فعالیت ماهانه به صورت متوسط صورت پذیرفته است.

بنابر اعلام روابط عمومی معاونت بهداشت وزارت بهداشت، وی اضافه كرد: هم اكنون بر روی بیش از 90 درصد واحدها GPS نصب و در نتیجه مسیر خدمت رسانی به روز مشخص است و همینطور آمار خدمات هم بصورت آنلاین به سامانه متصل است.

رییس اداره بهداشت دهان و دندان اظهار داشت: تابحال بیش از 60 هزار خدمت مجانی شامل ترمیمی، جرم گیری، فیشور سیلانت، كشیدن، عصب كشی و پالپوتومی به ارزش تقریبی 5 میلیارد تومان به مردم محروم صورت پذیرفته است.
1396/11/17
15:45:06
5.0 / 5
4755
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳
رژیم آسان - easy Diet
easydiet.ir - حقوق مادی و معنوی سایت رژیم آسان محفوظ است

رژیم آسان

رژیم غذایی لاغری آسان