وزیر بهداشت:

تخصصی شدن پرستاری درحال برنامه ریزی است

تخصصی شدن پرستاری درحال برنامه ریزی است رژیم آسان: به گزارش رژیم آسان، وزیر بهداشت با تأکید بر لزوم تحول اساسی در زمینه پرستاری، اظهار داشت: تخصصی شدن پرستاری در شورای برنامه ریزی درحال بررسی است و امیدواریم با ارتقای پرستاری سلامت بیماران بیش از پیش تامین گردد.


به گزارش رژیم آسان به نقل از ایسنا، بهرام عین اللهی در جمع خبرنگاران در حاشیه هفتمین همایش سلامت و فرماندهان که در ستاد مشترک سپاه برگزار شد، یکی از پرافتخارترین روزهای کشور را روز پرستار دانست و اظهار داشت: پرستاران ما نشان داده اند، بهترین در دنیا هستند. در دوره همه گیری کرونا دیدید که شب و روز سه شیفت در میان بیماران بد حال کار می کردند.
وی با اشاره به دیداری که سال قبل پرستاران خدمت حضرت آقا بودند و ایشان سفارش کردند که قدر آنها را بدانیم، اظهار داشت: ما قانون تعرفه پرستاران را در شورای عالی بیمه سلامت به تصویب رساندیم و منابعش تامین و این قانون اجرائی شد و امروز پرستاران از تعرفه استفاده می نمایند، یعنی پرستاری که در بخش دیالیز کار می کند با پرستاری که در بخش اداری فعال است تعرفه جداگانه می گیرد.
وزیر بهداشت با تأکید بر آموزش در زمینه پرستاری اظهار داشت: ما نیاز داریم در این عرصه تحول اساسی داشته باشیم. باید آموزش نظریه و بالین را همزمان در بیمارستان ها داشته باشیم و مورد نظرمان است که کارشناسی ارشد و دکترای پرستاری را حرفه ای دنبال نماییم و تخصصی شدن آن در شورای برنامه ریزی درحال بررسی است و امیدواریم با ارتقای پرستاری سلامت بیماران بیش از پیش تامین گردد.
عین اللهی اشاره کرد: ما سپاه را نه یک ارگان نظامی بلکه یکی از ارگان هایی که در کشور در همه صحنه ها حاضر بوده است، می شناسیم و از امکانات سپاه در همه زمینه ها همچون در زمینه دارو هم ان شاءالله بتوانیم استفاده نمائیم.
منبع:

1401/09/08
15:14:26
5.0 / 5
266
تگهای خبر: آموزش , برنامه , بیمار , دارو
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱
رژیم آسان - easy Diet
easydiet.ir - حقوق مادی و معنوی سایت رژیم آسان محفوظ است

رژیم آسان

رژیم غذایی لاغری آسان